Pomoc z Východu

Vložil Anonymous, 29. Leden 2017 - 22:16 ::

Dočetla jsem se zde, kterak vlastnici bytu pomohli dva svalnatí hoši z Východu za 20 000 Kč za týden. Také sháním takovéto pomocníky. Přihlásí se mi? Ráda zaplatím stejnou částku.

  Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

  Vložil Iva Mullerova (bez ověření), 31. Leden 2017 - 11:39

  Prosím Vás, moc tomu textu nerozumím. Zatím vedu 3 soudní spory se SVJ, dost hrůza, po mých zkušenostech, mám velké pochybnosti jestli jsme právní stát, demokratický. Zatím vše nasvědčuje v pravý opak. Děkuji za odpověď.

  Vložil žebychtovzal (bez ověření), 30. Leden 2017 - 13:35

  Nestačí snědší spoluobčané, postávači u superhyper, se psem, co jim nic (moc) neříká hygiena? Studenti, dva na lůžko, gauč? Mládež z rodiny? A je tam min. 6 lidí… Co když neodejdou ti z východu? Proč tam nejdete s rodinou?

  Vložil Iva Mullerova (bez ověření), 31. Leden 2017 - 11:45

  Dobrý den, a Vašemu textu už vůbec nerozumím. A chtěla bych.Píšete v odkazu proč tam nejdete s rodinou? Já jsem pochopila z původního textu, že lidé mají značné těžkosti se SVJ, proto se obracejí o různou pomoc (byť trestnou).

  Volby prohlížení komentářů

  Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".