Oprava dveří

Vložil jarka (bez ověření), 9. Březen 2011 - 16:41 ::

Dobrý den,

mám dotaz k úhradě opravy dveří (výměna zámku a brana) a také kdo hradí klíče k novému zámku. Zda nájemníci a nebo úhrada je provedena z fondu.

Děkuji za odpověď

  Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

  Vložil Deleted1, 11. Březen 2011 - 21:43

  Oprava dveří, výměna zámku a brana, atd je plněna z „fondu oprav“. Lake se samozřejmě ozve, že fond oprav není, ale nejjednodušší je používat jednoduchý odkaz. Nevím, proč mluvíte o nových klíčích, když je možnost nastavit novou zámkovou vložku podle původního klíče. Vymění se vložka a pokračuje se dál. Tím nejsou ovlivněni obyvatelé domu. Je vhodné mít původní originální klíč a podle něj nastavit vložku, případně mít náhradní vložku již v záloze. Jinak i podle nějakého nezdeformovaného a jinak poškozeného klíče lze nechat nastavit novou vložku a tu vyměnit. Jaro

  Vložil svjvmt, 11. Březen 2011 - 18:28

  zcela logicky vstupní dveře do baráku jsou společné (i když z dotazu to není až tak zřejmé o které se jedná). U nás počet klíčů dle vlastníků bytové jednotky. Další na nich.

  Vložil Jenda (bez ověření), 11. Březen 2011 - 15:31

  Trochu matouci je vyraz „najemnici“.

  Vložil Jenda (bez ověření), 11. Březen 2011 - 15:30

  Pokud mluvite o domovnich dverich (asi ano, kdyz Brano), zcela jiste jsou spolecnym majetkem a opravy se hradi z fondu.

  Volby prohlížení komentářů

  Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".