NOZ § 1 208/g/4 podle MS

Vložil Pavel, 1. Duben 2013 - 16:08 ::

V příloze uvádím Výkladové stanovisko Expertní skupiny Komise pro aplikaci nové civilní legislativy při Ministerstvu spravedlnosti.

Hezký den!

PřílohaVelikost
vykladove stanovisko k 1208 nova verze.pdf194.96 KB

  Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

  Vložil Nevěrohodnost (bez ověření), 2. Duben 2013 - 9:06

  Dokument působí značně nevěrohodně, když není opatřen ani datem, ani jménem osoby, která text sestavila, ani jmény osob, na něž se v textu odvolává, ani upřesněním, o jaké sbory či komise se jedná, které vyjmenovává.

  Je nicméně možné, že byl digitálně podepsán a namítané chybějící údaje je možné vyčíst z digitálního podpisu a digitálního datového razítka.

  Vložil Pavel, 2. Duben 2013 - 23:31

  Tento dokument projednala velká skupina právníků z VŠ, soudů, MS etc. Že dokument nemá štábní kulturu, která je v kraji obvyklá, souhlasím. Třeba je to nový trend. Dokument je dohledatelný na www.justice.cz

  Nicméně jde mi hlavně o obsah a nikoliv o pouhou formu.

  Navíc se domnívám, že ani č.j. by v případném soudním sporu nemělo takovou váhu. Za důležitější považuji, že dokument byl mj. soudci tvořen.

  Hezký den!

  Pavel

  Volby prohlížení komentářů

  Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".