nájemní smlouva

Vložil Anonymous, 2. Září 2015 - 19:20 ::

dobrý den měl bych takový dotaz bydlíme v pronajatém bytě,nájemní smlouvu máme mezi námi a majitelkou bytu ,domovnice v našem vchodě je členkou Svj. a přišla za námi že ji máme dát kopii nájemní smlouvy kterou máme mezi majitelkou má na to právo ? jsou tam naše udáje,rodné čísla atd.. děkuji za odpověď.M.Ch.

  Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

  Vložil tazatel jaryn, 2. Září 2015 - 19:32

  Člen výboru a natož nějaká domovnice( co je to domovnice??)… nemá na nic takového samozřejmě právo. Partnerem SVJ je vždy majitel bytu né nájemník( bez urážky). Vám jako nájemníkovi možou být jakékoliv „kydy“ ze strany SVJ ukradené. Váš " šéf" je majitel bytu.

  Vložil chromec6, 2. Září 2015 - 19:36

  přišla na nás stím že si to jako svj zakládá atd.. podle mě to je blbost ale pořád si na tom trvá

  Vložil Mrzout, 2. Září 2015 - 21:12

  Zdravím,

  tak paní domovnici požádejte aby Vám svůj požadavek dala s patřičným zdůvodněním písemně a poté jej zašlete jako podnět na úřad pro ochranu osobních údajů.

  Mrzout

  Vložil tazatel jaryn, 2. Září 2015 - 19:41

  Znovu opakuji : partner pro SVJ je majitel bytu. Ať se obrátí na majitele bytu. Tvoje smlouva je mezi majitelem a tebou , se svj nemá nic společného…

  Vložil Mrzout, 2. Září 2015 - 19:28

  Zdravím,

  domovnici alias členku SVJ pošlete do horoucích pekel čili s prominutím do zádele.......má právo akorát tak držet hubu a krok.

  Mrzout

  Volby prohlížení komentářů

  Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".