kryt CO

Vložil Anonymous, 10. Březen 2007 - 18:52 ::

Dobrý den, nemáte někdo zkušenosti s krytem CO ve vašem domě? Máme ho ve spol. vlastnictví.Jsme SVJ. Zajímalo by nás kolik platíte za revize krytu a za jeho údržbu.My bohužel zatím nevíme ani jak vypadá a co v něm je za zařízení a ani nám dosud nebyl předán.Takže by nás zajímalo, do čeho jdeme.Děkuji za všechny informace.

    Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

    Vložil Anonymous, 10. Březen 2007 - 21:41

    Je zvláštní,že máte kryt CO ve společném vlastnictví jako SVJ a nevíte jaká je v něm zařízenía zřejmě jste v jeho prostorách vůbec nebyli. Něco by mohlo být v pasportu domu, pokud ho máte. Určitě by bližší informace včetně fyz. předání prostoru krytu měl dát předchozí vlastník domu s nějakým provozním řádem a pod. Je možné, že kryt v současné době už vůbec nemusí být zařazen v systému CO protože pozbyl dřívějšího poslání. Zařízení v něm nemusí být žádné, může být však vybaven vzduchotech. zřízením ev. dalším podle účelu jakému měl sloužit, nedivil bych se ničemu. Pokud neuspějete u předchozího vlastníka obraťte se na příslušnou složku nebo štáb CO, které zřejmě budou někde při městském úřadu.

    Volby prohlížení komentářů

    Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".