jak vyhubit štěnice a švábi v panelovém domě

Vložil Nešťastný předseda (bez ověření), 20. Duben 2024 - 21:44 ::

Bydlící mě atakují, že nic nedělám proti švábům/rusům a štěnicím. Jenže v domě fluktuují nájemníci a za dezinsekci jsme loni zaplatili 600 tis. Kč, letos už 200 tis. Kč. Loni jsme celý dům dezinfikovali šestkrát, letos dvakrát. Je to pořád dokola. Samozřejmě se nedostali nikdy do všech bytů, někdo deratizéry do bytu pustit odmítá, protože se bojí, že mu havěť zanesou do bytu. Někdo do bytu nepustí z principu, nebo na to kašle, většinou nekontaktní investoři z Prahy – 60 % bytů je pronajímána. Vyklízeli jsme sklepy, stříkáme i stoupací šachty. Havěť se vrací a nedá se toho zbavit. Byl někdo v podobné situaci a co jste dělali?

  Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

  Vložil Justitianus, 22. Duben 2024 - 8:45
  Hloupostí je opakovat stejnou chybu a očekávat jiný výsledek.
  Albert Einstein


  Vy se opakovaně (osmkrát!) pokoušíte o desinsekci pouze v části domu. Je jasné, že populace zvířátek se z nepřístupných částí zase rychle rozšíří. A jste tam, kde jste byli předtím. Jenom jste ochudili vlastníky jednotek o stovky tisíc za zbytečný desinsekční zásah.

  Dal bych vám těch zbytečně vyhozených 800000 Kč k úhradě, vy neschopní statutáři. Vypadá to, že i ti švábi mají více inteligence než členové výboru.

  Justitianus

  Vložil Hubert (bez ověření), 21. Duben 2024 - 20:33

  Tak predevsim musi byt ochota se s tou haveti vyporadat.

  V soucasne dobe jste v mensine, ostatnim to vyhovuje.

  Az to vetsinu prestane bavit, budete muset pouzit drastictejsi metody.

  Vložil Nešťastný předseda (bez ověření), 22. Duben 2024 - 21:26

  A co s tím, jaké jsou účinné metody? Šváby nezahubí ani atomová bomba.

  Volby prohlížení komentářů

  Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".