bezmocnost

Vložil Blanik (bez ověření), 7. Duben 2012 - 13:36 ::

Dobrý den,
jsme SVBJ o 6 byt.jednot­kách.Jedna rodina si
půjčila z fondu oprav hotovost, kterou částečně splatila.V době své fin.krize, půjčku přestala splácet.Na danou situaci účetní/členka výboru SVBJ/ostatní neupozornila.V do­bě, kdy na podezření o nesplácení upozornil jeden z členů SVBJ,měla rodina byt daný k exekuci. Výbor se domlouval ústně,poté se sepsal splátkový kalendář, který nedodržela.Dražba proběhla, a dluh dané rodiny zůstal. V současné době jsme zjistili, že byt byl vydražen pouze s pozemkem pod budovou, a zahrada se zděným, zahradním domkem plus 1/6 pozemku kolem budovy/vše v OV k bytu/ zůstala rodině.V dohledné době má proběhnout dražba zahrady s domkem, a co bude s 1/6 dílu pozemku nevíme, jelikož byt prodává RK. Od účetní žádáme rok Stanovy,bezús­pěšně.Jak jsme zjistili,Stanovy jsou z r.2001,kdy zde figuruje člen výboru, již 5let po smrti. Nemáme k ní důvěru ani ze strany vedení účetnictví.V sou­časné době máme 3členný výbor-
správce,zástup­ce,účetní.Bohu­žel, schůze,které se konají pouze na upozornění členů, se účastní pouze účetní. Vždy jsme se domluvili, nebyly problémy, ale od doby výše uvedené, si nevíme rady.
zn.bezmocnost

Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

Odpovědět příspěvkem do diskuse

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
Tato informace bude zobrazena.
Diskuse je moderovaná - neslušné příspěvky, příspěvky mimo téma apod. mohou být odstraněny.