Podlahová plocha všech místností nebytového prostoru nebo
rozestavěného nebytového prostoru včetně ploch určených výhradně
k užívání s nebytovým prostorem, popřípadě s rozestavěným
nebytovým prostorem; do této plochy se započítává jednou polovinou
podlahová plocha vnitřních ochozů a jiných ploch, které jsou součástí
meziprostoru.
Vložil václav1 (bez ověření), 15. Září 2010 - 16:15
ano, pokuty banky dostávají, je na každém, jakou banku zvolí. už se
opakuji, ale znovu: kdo chce fio, má ji mít, mně je to šumák, tak
neztrácejme čas tlacháním o ničem ;-)
Poslední komentáře