Vložil Justitianus, 3. Červen 2026 - 9:20
  • Anonymous: „Ten dům může být v majetku obce, města, státu.“

To na věci nic nemění, Vy hlupáku. Obec nemůže svou vyhláškou regulovat čistě soukromoprávní vztahy. Jde-li snad o dům v majetku „obce, města, státu“, pak Bóža je nájemcem, nebo podnájemcem. Může se tedy obrátit buď na svého pronajímatele, nebo rovnou na toho, kdo hluk způsobuje, a domáhat se nápravy. V obou případech jde o čistě soukromoprávní záležitost (imise podle § 1013 občanského zákoníku).

  • Anonymous: „Hluk jak známo se šíří … do okolí.“

Hlupáku, o tom se zde nebavíme. Tazatel Bóža se nezmínil o nějakém šíření hluku do okolí. Jde o hluk uvnitř domu (z bytu do bytu). Buď jste nečetl úvodní dotaz, nebo plácáte nesmysly proto, abyste nemusel přiznat že se mýlíte.

Justitianus

Odpovědět příspěvkem do diskuse

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
Tato informace bude zobrazena.
Diskuse je moderovaná - neslušné příspěvky, příspěvky mimo téma apod. mohou být odstraněny.