- Anonymous: „Ten dům může být v majetku obce, města, státu.“
To na věci nic nemění, Vy hlupáku. Obec nemůže svou vyhláškou regulovat čistě soukromoprávní vztahy. Jde-li snad o dům v majetku „obce, města, státu“, pak Bóža je nájemcem, nebo podnájemcem. Může se tedy obrátit buď na svého pronajímatele, nebo rovnou na toho, kdo hluk způsobuje, a domáhat se nápravy. V obou případech jde o čistě soukromoprávní záležitost (imise podle § 1013 občanského zákoníku).
- Anonymous: „Hluk jak známo se šíří … do okolí.“
Hlupáku, o tom se zde nebavíme. Tazatel Bóža se nezmínil o nějakém šíření hluku do okolí. Jde o hluk uvnitř domu (z bytu do bytu). Buď jste nečetl úvodní dotaz, nebo plácáte nesmysly proto, abyste nemusel přiznat že se mýlíte.
Justitianus




Poslední komentáře