Vložil § (bez ověření), 2. Červen 2026 - 14:19

„Řešte to s vlastníkem domu, tedy buď s výborem SVJ (viz Stanovy), s představenstvem družstva, s příslušným referentem Městského úřadu atd.“ (Vložil MartinII, 2. Červen 2026 – 13:30)

Ano, pokud máte dostatek času, nemáte co dělat, ráda píšete, ráda hromadíte papíry, s řešením nijak nepospícháte a důležité pro Vás je dostat papír více než řešení situace.

Jinak to řešte s rušitelkou, pokud je Vám známa a máte na ni kontakt. Pokud Vám rušitelka známa není, nejprve ji zjistěte.

(Oceňuji, pane MartineII, že jste nedoporučil nechat se zvolit předsedkyní nebo obrátit se na soud, jak je tady zvykem.)

Odpovědět příspěvkem do diskuse

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
Tato informace bude zobrazena.
Diskuse je moderovaná - neslušné příspěvky, příspěvky mimo téma apod. mohou být odstraněny.