Pane Pavle,
sám jste založil 22 vláken o JMHZ.
Dle vás tedy problém s JMHZ vyřešíme četbou stížností od jiných, „kteří se musí s paskvilem nějak vyrovnat“?
Nebo hejbneme prdelí a oznámíme ministrovi formou petice na státním webu, že s tímto nesouhlasíme?




Poslední komentáře