Zvonková tabla Farfisa, převodník

Vložil Pavel (bez ověření), 21. Listopad 2022 - 10:44 ::

Poptávám převodník Farfisa CD 6130 do zvonkových tabel. Jedná se o převodník hovoru, bez kterého jsou tabla i telefony v domě zcela nefunkční. Výroba již skončila a z tohoto důvodu sháním, zda nějaké SVJ nemá ve skladu uložena stará zdemontovaná tabla Farfisa, která bych kanibalizoval. V případě, že se mi nepodaří sehnat měníme všechny zvonky i telefony:( Děkuji za případné nabídky!

  Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

  Vložil Šetři světlem, 3. Leden 2023 - 14:36

  Dobrý den,

  v případě zájmu rádi zpracujeme nabídku na rekonstrukci vstupního / zvonkového systému.

  Šetři světlem s.r.o. obchod@setris­vetlem.cz

  Vložil NykoELEKTRO, 6. Prosinec 2022 - 12:40

  Pokud mohu doporučit, věčné opravy nikam nevedou a hlavně když Vám tam namontovali systém, který se moc nemontoval, nyní víte proč. V případě zájmu mohu nacenit.

  Vložil * (bez ověření), 21. Listopad 2022 - 11:13

  To udělejte hned.

  Vložil Pavel 2 (bez ověření), 22. Listopad 2022 - 9:23

  Samozřejmě, že to je nejjednodušší postup, ale v tomto případě se nejedná o bytovku s pěti byty :( Činžák o 13 podlažích disponuje vzhledem k počtu bytů odpovídajícími problémy s přístupy do bytů a také náklady.

  Vložil * (bez ověření), 22. Listopad 2022 - 11:48

  Pane, my máme podlaží 12. Právě proto je to potřeba udělat hned a nevymýšlet různé rádoby opravy, protože to stejně nikam nevede.

  Volby prohlížení komentářů

  Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".