Zápach že stoupaček

Vložil Jaroslav (bez ověření), 9. Květen 2019 - 17:48 ::

Dobrý den. Bydlíme v prvním patře a v některých dnech nám jde ze stoupačky hrozný zápach. Náš soused a i lidé ze sousední bytovky tvrdí, že pan Milan ( předseda domu ) , který bydlí v posledním patře, tak prý při jeho rekonstrukci bytu zazdil u sebe stoupačky. Když jsem mu napsal o problému se zápachem a aby to dal do původního funkčního stavu, tak odepsal, abych si to vyřešil sám jak chci a že si zablokuje přijímání mých mailů. Jak mám tuto situaci řešit nebo na koho se obrátit? Předem děkuji za odpověď

  Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

  Vložil Otýlie (bez ověření), 9. Květen 2019 - 20:47

  „že si zablokuje přijímání mých mailů. Jak mám tuto situaci řešit“

  Využijte služeb České pošty, s.p.

  Vložil Pavel II (bez ověření), 9. Květen 2019 - 22:51

  Jedině prokazatelně tedy s doručenkou je třeba požadavek SVJ na jeho doručovací adresu podle stanov zaslat a pokud nebude reagovat ani na urgence objednat firmu a řešit sám. Když dojde na soud pak jedině dopis s doručenkou má u soudu nějakou váhu. S maily to je horší.

  Vložil VN (bez ověření), 10. Květen 2019 - 8:20

  že soud neuznal ani doporučený dopis s doručenkou. Neboť příjemce dopisu tvrdil , že v obálce byl jeden prázdný list papíru.

  Vložil Petr Novák 2019 (bez ověření), 22. Květen 2019 - 22:30

  Prosím uveďte odkaz na rozsudek:

  že soud neuznal ani doporučený dopis s doručenkou. Neboť příjemce dopisu tvrdil , že v obálce byl jeden prázdný list papíru. 

  Díky.

  Volby prohlížení komentářů

  Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".