Zaměstnávání rodinných příslušníků

Vložil Loewe (bez ověření), 13. Červen 2019 - 6:06 ::

Jaké máte stanovisko k zaměstnávání rodinných příslušníků členů výboru SVJ (odborné, ůdržba, úklid, opravy,…). V čem vidíte pozitiva, negativa a rizika v případech, kdy nejde o práce schválené shromážděním vlastníků.

Děkuji předem za Váš názor

L.

  Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

  Vložil Pavel II (bez ověření), 15. Červen 2019 - 17:03

  Pokud to ve stanovách nemáte omezeno a to ani finanční rámec do kterého nejsou statutáři povinni požádat vlastníky o souhlas dali jste jim binco šek.

  Vložil JarekSVJ, 13. Červen 2019 - 18:24

  Nevidím v tom asi žádný problém ale pouze za předpokladu, že je vše řádně odsouhlaseno shromážděním… Jinak si to ani nedovedu představit…

  Vložil Zapisovatel (bez ověření), 16. Červen 2019 - 5:19

  Autorka má zřejmě na mysli, že, na rozbitý zámek dveří domu, nesvítící osvětlení, padající žebřík a pod. se svolá shromáždění, které případně projedná a schválí náhradu škody způsobenou nekompetencí výboru, v jejíž důsledku došlo např. úrazu dítěte, vykradení několika sklepů i případně bytu. Zřejmě v autorčině mysli jsou členové výboru její pohůnci, povinni vše „zařídit“ formou výběrových řízení, fabrikováním písemností z přítmí svých bytů (na svém vybavení),konat dle anonymních rozkazů umísťovaných po domě i bez oprávnění, osobně kvalifikovaně ve všech oblastech na ně kladených pracovat příp. sjednávat práce zdarma, když se jedná o rodiného příslušníka. Člen výboru prostě nemá na své zastoupení právo, ale musí se postarat (osobně) o vše, například ponechanou lednici uprostřed chodby.

  Volby prohlížení komentářů

  Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".