Vzorová smlouva mezi SVJ a Sorávou nemovitostí

Vložil PhDr. Janka Zac..., 3. Květen 2019 - 11:34 ::

Dobrý den,

můžete prosím mi poskytnout vzorovou smlouvu mezi SVJ a Správou nemovitostí. Smlouvu, kterou jsem na internetě našla je mezi družstevníky a správou. Děkuji.

Zacharová

  Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

  Vložil Petr, 7. Květen 2019 - 8:29

  Nehledejte v tom něco extra. Sepište smlouvu na část správní činnosti kterou má SVJ zajišťovat, práva a povinnosti stran a sankce za neplnění smlouvy a možnosti odstoupení, archivace a předání dokumentace na konci smlouvy. Ve smlouvě -zajišťování smluv s vodárnami, energetikou, plynárnami, úklidem, popeláři, rozvod telekomunikace, řemeslníky,

  • měsíční a roční účetnictví a jak má vypadat (např. zda
  vyúčtování příspěvků správy pro byty a celkem obsahuje i stav na začátku období a na konci období), -závěrka a její typ (t.j. tuším rozvahové či jiné, je zde o tom diskuse), -dlužníci a kdo je sleduje a ručí za promlčení dluhu, a termíny dodání; dále technický dozor vč. havárií (např. vody) a zajišťování pohotovosti, revize komínů, plynu atd..

  Obvyklá cena bývala cca 200,– Kč + DPH / BJ

  Volby prohlížení komentářů

  Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".