VHODNÁ FIRMA PRO SPRÁVU DOMU-PRAHA?

Vložil Anonymous, 4. Březen 2009 - 15:01 ::

Dobrý den,uvažujeme ukončit smlouvu na správu domu SVJ z důvodu neplnění smlouvy o správě-laxní přístup firmy.Vzhledem k tomu,že jsme si takto bohužel již naběhly dvakrát rád bych získal řípadný typ nebo doporučení na firmu v regionu Praha-východ,která funguje ke všeobecné spokojenosti vlastníků a výboru SVJ.Pomůžete-doporučíte?PS:druhá varianta je správa domu představenstvem+naj­mutí firem najednotlivé úkony(účetnictví atd.)Vůbec,ale netuším co vše je nutné pravidelně zajišťovat v rámci této samosprávy.Po­radíte?Díky moc za reakce a rady!!Zdraví Tomáš

  Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

  Vložil Tomáš Pavlovský (bez ověření), 7. Listopad 2012 - 10:49

  Já Vám za sebe mohu doporučit kontaktovat firmu Bonrepos, kteří mimo jejich realitní činnost působí také jako správce nemovitostí Praha. Měl jsem s nimi tu čest komunikovat a myslím si, že díky jejich ochotnému přístupu nebude problém se s nimi domluvit na rozumné spolupráci.

  Vložil marekm (bez ověření), 7. Listopad 2012 - 11:46

  Správu domu bych nikdy nesvěřil realitní kanceláři

  Volby prohlížení komentářů

  Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".