Válečný balíček - Síkelovo nabádání k udávání

Vložil Pavel, 14. Srpen 2022 - 14:34 ::

Síkela netuší, že SVJ nemá technické a právní možnosti, jak zjistit teplotu v jednotlivých místnostech členů SVJ.

Dále netuší, jak by SVJ mělo regulovat teplotu v jednotlivých místnostech při centrální dodávce tepla.

Vyzbrojen těmito neznalostmi vydal pokyn, Kdo má Komu udávat, že není dodržena vyhláška o Síkelových teplotách. Viz příloha.

Hezký den!

PřílohaVelikost
materiál.jpg60 KB
  • vytápění
  • válečný balíček

Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

Vložil Potížista (bez ověření), 15. Srpen 2022 - 11:50

Už se dohodli, jestli u starých SVJ je vlastníkem budovy právnická osoba SVJ, určená zákonem pouze ke správě společných částí domů nebo fyzické a právnické osoby, vlastnící byty a spoluvlastní podíl na společných částech domu? Mimochodem tu stát, prostřednictvím Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových, dal do užívání byt Nejvyššímu správnímu soudu. Nemýlým-li se, tak pokuty uložené Síkelovými pohůnky jsou uloženy na základě správního deliktu a ty v poslední instanci bude řešit onen Nejvyšší správní soud.

Vložil Dan. (bez ověření), 15. Srpen 2022 - 10:00

A patří vám to vy bando imbecilů. Chtěli jste ODS, STAN a Piráty ? Tak to máte.

Vložil radka2222 (bez ověření), 14. Srpen 2022 - 18:17

ta diskuze mi připadne dost šílená. pravda, vláda stále vymýšlí kraviny ale… všichni tu píší, že nikdo nebude přikazovat na kolik smí topit apod… takže asi fakt bude nejlepší, když ten plyn nebude, a bude po problémech. v svj si vlastníci, kteří teď řvou, že je nikdo omezovat nemá právo, nakoupí přímotopy pokud na to budou mít nebo zmrznou, my v RD se vrátíme k TP a budeme si vytápět na kolik chceme. proč se přece omezovat? aby byl při nedostatku plynu aspoň nějaký pro nemocnice? pro nezbytné provozy? pro pekárny? proč? JÁ chci přece v obýváku svých 25 a mám na to právo!!! a zase mě to smažte, ať si tu můžete v klidu nadávat na to, jak vás vláda chce omezovat.

Vložil CD (bez ověření), 15. Srpen 2022 - 8:38

že při nedostatku bude muset být nějaký přídělový systém. To je o tom, že tato vyhláška je paskvil , protože vytápění bytů nefunguje tak, že někdo v teplárně stiskne tlačítko , na displeji se objeví dvacítka a ve všech pokojích na sídlišti bude dvacet stupňů. Některé pokoje v mém bytu v minulých sezónách bylo možné vytopit na 26 stupňů ,ale v jedné místnosti ať jsem dělal, co jsem dělal jsem nikdy více než 20 stupňů neměl…

Vložil 693 (bez ověření), 15. Srpen 2022 - 9:20

radce2222 je zbytečné něco vysvětlovat. Ona nic nechápe a domnívá se, že každý, kdo nehýká blahem při každém zlo/činu této bruselsko-ukrajinské vlády, je proruský šváb.

Vložil Macegriffin, 14. Srpen 2022 - 17:32

Bič do ruky a vypráskat ty zmrdy – tohle není normální. Ať si nějaký zmrd přijde kontrolovat, že topím moc.

Vložil )) (bez ověření), 15. Srpen 2022 - 7:14

Zmrd je ten, kdo to vymymslel. Novodobí demeti, kteří si říkají elita se snaží z občanů udělat udavače. A to ne jenom v tomto případě. Ano souhlasím, zmrdy vypráskat. Prý elita, debilita,nic jiného.

Vložil § (bez ověření), 14. Srpen 2022 - 16:17

Blb Sikela netuší, že na nákladech správy domu se podílí všichni vlastníci podle spoluvlastnického podílů. Zákon neříká, že by nějaký udavač měl mít v nákladech správy domu výjimku. Čím více udavačů, tím vyšší náklady a to pro všechny.

Vložil Výklad (bez ověření), 14. Srpen 2022 - 15:20

Kde je právní opora pro předmětný pokyn?

Ministerstvo ani ministr právo svým pokynem nevykládají, tím méně nepodepsaným a nedatovaným pokynem zveřejněným na blíže neoznačeném místě.

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".