Sousedi nedaji pokoj

Vložil Suri (bez ověření), 27. Listopad 2020 - 11:44 ::

Bydlíme v domě kde je více bytů a je slyšet okolní dění.Sousedka se proti mně spolčila se sousedkou dole.Snažîme se být potichu a oni si vždycky něco vymyslí.Slyším od nich taky rany a na nikoho si nestěžuji.Jsou to strasne zavistiví lidé a nedaji pokoj.Sousedka vyjizdela autem at deti uhnou a dala jim takových sprostych jmen.Jsou hystericke a řeší vše křikem a vadi jim i to,že já se narozdíl od nich chovám slušně.Koukají na mě jak vrazi a vůbec nevím proč.Mám miminko a to jim taky vadí.Chápu,že ta paní dole má postiženou holčičku a syna co taky křičí.Nemají soudnost ,protože mému pritelovi řekla ,že nám vrže postel a nemusí na základě toho vědět kdy to děláme ,což je nesmysl .Přìtel jezdi pracovně pryč.Příjde mi,že nás chce rozdělit nesmyslama .Pořád mě sleduje a přítelovou ex nesledovala a ta si tahala do bytu milence a delala scény.Ja jsem slušná ,hodná ,starám se o děti a ještě dálkově studuji.Tohle nikdy nepochopim.:(.Jim vadí i to,že se nehádáme a moc jse milujeme.

  Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

  Vložil radka2222 (bez ověření), 27. Listopad 2020 - 12:48

  suri, nezlobte se na mě, ale já mám z vašeho „dotazu“ pocit, že máte vztahové problémy a hledáte chyby jen u jiných a u sebe ne. zavání mi to až paranoiou:-( třeba – Sousedka vyjizdela autem at deti uhnou – pokud jela po komunikaci pro vozidla, děti tam nemají co dělat. že na ně údajně byla sprostá je blbé, to bych za ní šla a slušně ji požádala, ať se nadávkám vyhne.

  pořád mě sleduje… jak? dala někam kamery? číhá na vás před bytem? odposlouchává vás? chce nás rozdělit nesmyslama… no já nevím, pokud by mi dělali sousedi nepříjemnosti, tak by nás to (mě a mou rodinu) spíš stmelilo.

  Ja jsem slušná ,hodná ,starám se o děti a ještě dálkově studuji… to je asi jen váš subjektivní dojem, i když nevím, co s tím vaším problémem má společného studium.

  Koukají na mě jak vrazi … opět váš subjektivní pocit, a i kdyby se mračili, je to jejich problém.

  zkuste napsat objektivně přesně co vám tak zlého provádějí. kromě narážky na vrzající postel (a nezlobte se, kdoví jak to bylo) a to, že nevybíravě nadala dětem když vyjížděla autem a ony se jí tam pletly, nevidím nic konkrétního, na základě čeho by se dalo poradit jak dál.

  Vložil Tomol (bez ověření), 27. Listopad 2020 - 12:46

  a budte ráda že se na vás jen křivě dívají. Věřte, že může být i hůř. U nás jsou i takoví členové SVJ co věci řeší vyrýváním kosočtverečků a kdejaký prd řeší žalobou i trestním oznámením.

  Volby prohlížení komentářů

  Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".