Škůdci SVJ

Vložil Anonymous, 15. Září 2020 - 21:27 ::

Kdo nejvíce škodí Vašemu SVJ?

Bohužel sem nelze dát anketu, tak pište aspoň slovy (třeba: předsedkyně, externí správce, advokátka, znalec, okresní samosoudkyně, JUDr. Pavlína Brzobohatá ad.)

Naše okresní samosoudkyně třeba nerozlišuje správu, služby, nájem, fond, zálohy a rozhoduje zjednodušeně podle vzoru: Vlastníku zaplať co předsedkyně žádá a k tomu to, o kolik jsem předsedkyní požadované navýšil. Odvolací soud mu to naštěstí upravuje.

  Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

  Vložil Právo v Česku (bez ověření), 23. Září 2020 - 13:41

  Nejvíc škodí nefungující právo v Česku. Toto již opakovaně konstatovaly i evropské instituce.

  Je otázkou, kdo za to může.

  Vložil kájala (bez ověření), 16. Září 2020 - 14:47

  trio Brzobohatá, Ferák a Dýšková by už mělo raději odejít, páchají už jen škodu a nejsou žádným přínosem, ostatně jsou to absolventi z doby minulé tj. studujíc před listopadem 89, tudíž vyučeni právem nikoli demokratickým ;(

  • s odkazem na úvahu ministrině Maláčové snížit soudcům platy o 32 %, bych u tohoto tria poklidně doporučoval i mínus 70 %
  Vložil +okol (bez ověření), 20. Září 2020 - 19:29

  ..jj Ferák je dokonce bývalej komunista, viz seznam na stránkách justice.cz

  Vložil SVJ_Hr, 16. Září 2020 - 21:43

  Nepleťte sem dobu studia, stovky „JUDRů“ z Plzně, kteří vystudovali „práva“ za pár měsíců jsou kvalitnější? Takže je třeba se vyjadřovat k věci!

  Vložil https://cs.wikipedia.org/wiki/Kauza_plze%C5%88sk%C3%BDch_pr% (bez ověření), 17. Září 2020 - 0:05

  „stovky „JUDRů“ z Plzně … vystudovali „práva“ za pár měsíců“

  O plzeňských turbostudentech se zde píše často a potkáváme je v právních profesích. Málokdo se ale seznámil dostatečně podrobně s věcí, proto zde uvádím pro zájemce odkaz, který obsahuje seznam dalších zdrojů:

  https://cs.wikipedia.org/…ch_pr%C3%A1v

  Vložil FandA3 (bez ověření), 15. Září 2020 - 22:36

  Jednoznačně výbor. Je tříčlenný, jeho členové mají něco přes 50%, takže se vždy navzájem volí a nelze je odvolat.

  Jsou nekompetentní a nedodržují stanovy, když se jim to nehodí.

  Účetnictví je v bordelu, třeba nám nenavazují rozvahy na sebe(!).

  Obrana v ČR je mizivá. Stačí se podívat na judikáty soudců NS Brzobohaté, Feráka, Dýškové, Jackwerthové. Naposledy judikát, jak tu někdo dával, ve kterém tito soudci posvětili, že členové SVJ ručí za úvěr sjednaný podvodem, ze kterého SVJ nic nečerpalo. Díky Bohu, že tenhle jejich šílený judikát zrušil Ústavní soud!!!

  Vložil Poškozená členka SVJ (bez ověření), 16. Září 2020 - 23:36

  „Jednoznačně výbor. Je tříčlenný, jeho členové mají něco přes 50%, takže se vždy navzájem volí a nelze je odvolat.“

  Rovněž náš výbor má dohromady nadpoloviční podíl, jsou si toho vědomi a zneužívají toho. Na tuto situaci zákon vůbec nepamatuje. Schválí si cokoliv a kdekoliv (ani se neobtěžují svolat shromáždění, sejdou se sami a rozhodnou). Soudně neřešitelné, soud takovéto prkotiny neřeší. Dotáhla jsem to až k senátu JUDr. Brzobohaté, vůbec nepochopila, o co jde, jenom napsala: v nedůležité záležitosti není třeba dodržovat právo a toto též vytkla soudům nižšího stupně, které jevily aspoň (velmi mírnou) snahu věc posoudit, totiž vytkla jim, že se nedůležitou věcí vůbec zabývaly a neshodily to rovnou.

  Za papír se sdělením, že v nedůležité záležitosti není třeba dodržovat právo, jsem zaplatila 250 000 Kč. A to se vyplatí. Rozhodnutí si můžete vyhledat.

  Vložil tomas 22, 17. Září 2020 - 7:25

  Nevím sice čeho se váš soud týkal ale podle českých soudu není třeba dodržovat právo ani v důležitých záležitostech. Škoda že jsme se nespojili dřív řekl bych vám to a mohla byste ušetřit. Možná mi lehce napište co bylo předmětem sporu. Naše stížnost k evropskému soudu pro lidská práva bude odvysílána v nejbližších dnech a týká právě ignorování zákonů soudy a návodů na jejich obcházení které v našem případě přijal nejvyšší soud

  Vložil Vlastnice (bez ověření), 17. Září 2020 - 20:42

  „Naše stížnost k evropskému soudu pro lidská práva bude odvysílána v nejbližších dnech a týká právě ignorování zákonů soudy a návodů na jejich obcházení které v našem případě přijal nejvyšší soud“

  Uveďte prosím, kdy a kde bude vysíláno, případně kde bude ke shlédnutí záznam vysílání. Na základě svých zkušeností se soudy v ČR rovněž docházím k závěru, že pomoci milionům nucených členů SVJ v ČR může jedině Štrasburk.

  Vložil tomas 22, 18. Září 2020 - 6:36

  Automatické opravy spolu s malými písmenky, dokáží vytvořit nejednu zábavnou historku.., :-)

  Volby prohlížení komentářů

  Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".