Skladovani soukromych veci ve spolecnych prostorach (susarne)

Vložil J.Martinec Usti n.Orlici (bez ověření), 1. Červen 2018 - 7:07 ::

Dobrý den,

Rad bych optal jak to je se skladovanim soukromych veci ve spolecnych prostorech – susarne. Jsme bytovka o peti bytech a mame SVJ. Jeden ze sousedu vsak stale hromadi stare veci (kredenc, stary koberec, drevene tramky, stare kolo, stary kocarek, stara klec atp.) ve spolecnych prostorech – v susarne i prez to ze ma prideleny 3 sklepni koje jako kazdy jiny..Stale vymlouva ze s tim ma sve plany a jiz nekolik let tam veci jen pribyvaji misto aby ubyvaly. Jsem zvolen predsedou/starostou SVJ. Jake mam moznosti k donuceni k vyklizeni pripadne prosim prosim o radu na jaky organ se obratit ?? Mám vubec pravo toto vyklizeni požadovat?? Dekuji predem za odpoved a radu…

  Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

  Vložil Pavel II (bez ověření), 3. Červen 2018 - 17:07

  ke kterému byly zkolaudovány pokud shromáždění nerozhodne jinak. Užívání společného prostoru jen jedním vlastníkem pak omezuje ostatní v jejich právech a pokud s tímto stavem vlastníci souhlasí mělo by se to řešit smluvně včetně finanční náhrady pro ostatní takto omezované vlastníky. Takže je to určitě námět pro jednání shromáždění.

  Vložil Markéta Gr., 1. Červen 2018 - 10:48

  Před zadáním tématu, zkuste hledat v již proběhlých diskuzích. Viz bílý čtverec nahoře vpravo..stačí heslo „vyklizení prostor“ a najde se mnoho diskuzí na toto téma, které můžete prostudovat..nap­ř. zde:

  http://www.portalsvj.cz/…ch-prostor-2

  Přeji příjemné čtení…

  Volby prohlížení komentářů

  Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".