Pracovní smlouva JUDr. Aleše Hušáka ze dne 17.5.2007

Vložil Zoltan II. (bez ověření), 8. Březen 2012 - 22:17 ::

Pracovní smlouva JUDr. Aleše Hušáka ze dne 17.5.2007

http://www.sinagl.cz/…a_170507.pdf

    Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

    Vložil Člen SVJ (bez ověření), 9. Březen 2012 - 12:57

    Kolik činí tam uvedená odměna ve výši 1–2% ze zisku?

    Vložil Kolemjdoucí (bez ověření), 9. Březen 2012 - 17:59

    Člene SVJ, jsi závistivej. Soudruh Hušák dřel jako kůň v STB a potom dostal za výborně vykonanou práci funkci generálního ředitele od svých souvěrců. No, podnikání je rizikové a úplně nevyšlo. Ale důležité je, že soudruh Hušák je zabezpečený a může si konečně oddychnout po dobře odvedené namáhavé práci. Majetek skončil tam, kde měl skončit, nikdo není stíhán, tak vo co go?

    Vložil NeznáIek˙ (bez ověření), 9. Březen 2012 - 9:40

    pane „Zoltan II.“

    mohl by jste uvést Vlastní odůvodnění, proč jste sem – na PortálSVJ – vložil cit.„…pracovní smlouvu se zaměstnancem…“. Chtě li jste tím vyjádřit nějaký „svůj názor“ na problematiku SVJ, pak uveďte jaký. Já jsem tento „jiný názor“ narozdíl od jiných reakcí zjevně neprohlédl.

    děkuji Neználek

    Vložil Kočvara Pavel (bez ověření), 9. Březen 2012 - 17:46

    Já bych to prosím p.Neználku viděl tahle.Ono se to zde pro dokladaci asi opravdu hodí, i když tento příklad je opravdu silné kafe. Jinak když máme možnost si zároveň zjistit ty prasárny,jak to zde někdo nazval,tak je mi do breku,když vím, jak jsem musel opravdu tvrdě makat, a to jak hlavou tak rukama.Ono opravdu stálo za to, zda-li se zde najde někdo,kdo to umí převést někam na jiný,zběžně znalý portál,bylo by to věřím dobré.Takto to vidím já, i co by bývalý dost velký sportmen a vím, jak jsme v oddíle tvrdě sháněly peníze jak pro činnost tak pro výbavu,tak i pro mladé žáčky.Opravdu mám za to,že by lidé měli znát pravdu o těch,co se nestyděli podepisovat a věřím i požadovat takové smlouvy.Vím, je to o penězích,když je někdo hloupej a dá mi to, proč bych si oto neřekl. To zde může namítnout každý. V tom ale pravda není.Prostě takovéto věci by se měli opravdu pranýřovat.Nezlobte se na mě všichni,kteří s tímto názorem nesouhlasíte a možná mně budete zazlívat, co že tady píšu.

    Vložil NeznáIek˙ (bez ověření), 9. Březen 2012 - 18:06

    pane „Kočvaro“ dobře chápu Vás, život je svině a zvlášť za kapitalismu, ale jakou to má souvislost s SVJ?

    Neználek

    Vložil Hušák (bez ověření), 9. Březen 2012 - 8:24

    Co to má společného s Portálem SVJ ?

    Vložil NeznáIek˙ (bez ověření), 9. Březen 2012 - 8:44

    proč se na to ptáte tady? Ptejte se pana LAKA nebo přes kontaktní formulář pana Biľaka.

    Ale jinak pokud Vám to nicku:„Hušák“ není jasné – > jde o smlouvu o výkonu funkce – kterou „Zoltan II.“ návodně přispěl k „informacím šířenými“ na tomto Portálu o tom jak mají být členové Výborů SVJ zavázáni spoluvlastníkům.

    Neználek

    Vložil lake, 9. Březen 2012 - 9:28

    Neználek opět trefil vedle.
    Smlouva pana Hušáka není soukromoprávní smlouvou o výkonu funkce člena statutárního orgánu, o které jsem se vícekrát zmiňoval, nýbrž jde o pracovní smlouvu se zaměstnancem, uzavřenou podle § 363 odst. 3 Zákoníku práce.

    Ostatně je to v ní napsáno již v první větě, že ano pane NeznáIku.

    lake

    Vložil Brandýský zdeněk (bez ověření), 9. Březen 2012 - 8:17

    Vážení,je dobře,že se ještě najdou slušní lidé,kteří dokáží ostatním ukázat argumenty na ty lidi,kteří si dovolí to,co jim podobní odsouhlasí,protože na to mají gebíry a taky jim určitě nějaké ty drobky spadnou ze stolu.Tak proč by nebrali rovněž z koláče chtíče.Jak tedy hodnotit p.Hušáka?Jedním slovem,PRASE!To,co se v tomto státě děje,přesahuje rámec veškeré soudnosti a slušnosti.Každého člověka,který se celý život i za totálu musel živit rukama,pravda,něk­teří se živili hlavou,když na to měli podmínky,které ostatním vlivem rodinných situací chyběli,musí popadnout vztek, když se dozvídá o doslova zvěrstvech,která se samozřejmě musí negativně promítnout do sféry,ze které se generují tyto finance.V tomto případě to byl sport.Vím,že to moje lamentování zde nic nespraví,aspoň jsem si zde ulevil.Ono to už ani v této společnosti lepší nebude!Prostě je zde skupina lidí,kteří ani nedají šaci druhým,aby i tito se měli aspoň o pár procent lépe a radostněji.Takže přeji příjemný a nezkažený den.Brandýský

    Vložil Kandidát (bez ověření), 8. Březen 2012 - 22:47

    Konečně použitelná smlouva na výkon funkce člena výboru SVJ. A pak že neexistuje!! Budu kandidovat!!

    Vložil Votočka, 9. Březen 2012 - 12:52

    za těchto podmínek jdu dělat cokoliv do jakéhokoliv SVJ, družstva, ČSTV a kamkoliv jinam.

    Pokud se nick Hušák podivuje, že ona smlouva zde byla zveřejněna, tak kdyby bylo po mém, tak jí dám jako povinnou četbu od 3. ročníku sřední školy vščem studentům a zveřejnil bych jí v médiích.

    To aby národ viděl, kudy odplouvaly a odplouvají do mlhy peníze daňových poplatníků.

    Votočka

    Volby prohlížení komentářů

    Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".