Pokračování pořadu na ČRo 2

Vložil Pavel, 3. Listopad 2014 - 22:08 ::

Pokud vše půjde podle plánu, bude koncem listopadu resp. začátkem prosince pokračovat diskuse o SVJ s Mgr. Ludvíkem Matouškem na ČR0 2.

Dám vědět

Hezký den!

  Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

  Vložil Jamdus (bez ověření), 4. Listopad 2014 - 9:33

  lepší by bylo zde položit pár otázek, a s předstihem je zaslat do ČRo, aby si na ně pan Matoušek našel nějaké odpovědi. 

  Otázka: znamená to (http://www.portalsvj.cz/…usek-neuvedl), že každý kdo se domnívá, že SVJ(2000) se nadále řídí pouze dle NOZ (jako např. Mgr. Matoušek) podporuje „prasečí právo“ a tedy JE „prase“?

  (jen vyvozuji z diskuse mezi panem „Dehon. et. Devil. Lake I“ aneb „výklad prasečího práva online“ (šedá eminence tohoto webu) a JUDr. Bezouškou, členem KANClu)

  Vložil Pavel, 4. Listopad 2014 - 10:19

  Příspěvky slabomyslné, urážlivé a vulgární nebudou vůbec čteny.

  Pokud se nějaký dement dovolá do živého vysílání a bude blouznit či urážet, tak bude vypnut.

  Ale poslat příspěvky předem bude vhodné. Zejména pokud budou uvedeny skutečné argumenty a nikoliv osobní názory osoby bez právního vzdělání.

  Zatím ale neznám den vysílání.

  Hezký den!

  Pavel

  Vložil lake, 4. Listopad 2014 - 11:37

  Pane Pavle,
  dostal jsem emailem informaci od jednoho z čtenářů tohoto portálu, že již upozornil Mgr. Ludvíka Matouška na zveřejněný příspěvek: http://www.portalsvj.cz/…usek-neuvedl.

  Pan Matoušek má možnost konečně si v klidu přečíst Listinu základních práv a svobod a judikáty Ústavního soudu k retroaktivitě právního předpisu. Mohl by se pak k věci vyjádřit zde, uzná-li to za vhodné. Nebo se snad s předestřenými právními skutečnostmi vypořádá v plánované besedě v prosinci? Musíme si na to počkat.

  Obávám se však, že v rámci rozhlasového vymývání mozků na toto vůbec nedojde. Koho by zajímala jakási Ústava, že …

  lake

  Vložil Magda, 6. Listopad 2014 - 23:38

  Možná by bylo lepší instruovat moderátora, aby se nedal tak lehce opít rohlíkem. Já už na vyjádření Mgr. Matouška čekam nemohu. Včera po dvou měsících výbor zveřejnil zápis ze Shromáždění. Stanovy jsou schváleny. K mému úžasu byly schváleny také poměrové měřiče (od zítra platí vyhláška, podle které musíme instalovat kalorimetry). Holt kdo chce kam…. Stanovy tedy pošlu k soud. Alespoň se nedozvíme, jak to s těmi SVJ(2000) vlastně je dříve, než za 14 let. Vysílání budu pečlivě poslouchat a opět zašlu i dotaz. Pavlovi předem díky za termín vysílání. Pokud tedy nějaké bude. Kdo ví, zda Mgr. Matouška bude chtít vystupovat, po přečtení příspěvků na těchto stránkách. Mějte se pěkně Magda

  Vložil zen (bez ověření), 6. Listopad 2014 - 23:48

  A má smysl toho Matouška vůbec poslouchat, vždyť je docela mimo !?? Lidé si stěžují na Český rozhlas, že neuťal prezidenta v posledních Hovorech z Lán, Matoušek by si vypnutí mikrofonu zasloužil mnohem více. Mate veřejnost, vytváří zmatek.

  Vložil Neználek' (bez ověření), 4. Listopad 2014 - 14:39

  …Matoušek má možnost konečně si v klidu přečíst Listinu základních práv a svobod a judikáty …

  • ten Váš známý jistě nepoužil potřebné šťtavnaté argumenty – já bych spoléhal jen na sebe a obeslal bych Mgr. Matouška sám…

  …Musíme si na to počkat…

  • ať tomu věříte nebo ne, pana Bezoušku jsem před časem do diskuse pozval já. Vy jste ale správně odhalil, že je to asi jen analfabet neschopný právní argumentace. Proč si myslíte, že „klidné čtení“ nyní pomůže jinému právníkovi: Mgr. Matouškovi – prozřít? A proč by to vůbec dělal – pokud nebude výslovně upozorněn na to, že bude zkoušen ze svých školních vědomostí?

  Neználek'

  Vložil RadekV, 4. Listopad 2014 - 10:58

  Vzhledem k tomu, že kdekdo (i prezident republiky) používá ke zdůraznění svých apelů výrazů urážlivých a vulgárních, nelze se divit, pokud někdo, kdo se cítí nekompetentností zákonodárců a zákonovykladačů ohrožen, použije stejného argumentačního zvýrazňovače.

  Vložil . (bez ověření), 4. Listopad 2014 - 18:21

  Nepatří to sem, začal jste, tak budu pokračovat. Kdopak asi stojí za rozpoutanou kampaní vůči prezidetovi. Vůbec netuším co řekl, nesouhlasí ovšem s politickými náměstky a rád otevřeně říká co si myslí jak o politicích tak také o novinářích. A nešetří je. To se v „demokratické“ ČR nenosí. Každý stát má takového prezidenta jakého si zaslouží. Je potřeba zvolit si nového prezidenta, nejlépe denta spícího trautenberka. To bude dobrý reprezentant části národa.

  Vložil tazatel jaryn, 4. Listopad 2014 - 19:17

  Vložile , ty jsi ten svůj dotaz zkurvil, jsem volič Zemana ale používat v přímém přenosu slova kunda sem kunda tam, zkurvil, hovno to je síla. Jinak Zeman je lepší než přítel komoušů Havel nebo nacistický kníže.

  Vložil RadekV, 5. Listopad 2014 - 6:30

  Kdo slyšel celý rozhovor, ví i proč to říkal. Kdo poslouchá jen propagandu, zbytečně se rozčiluje.

  Aranžéři davů, jak zpíval Kryl.

  Mimochodem, myslíte si, že rozhlas splní Zemanovo přání z konce Hovorů a zahraje posluchačům Krylovu Demokracii?

  Vložil Pope (bez ověření), 4. Listopad 2014 - 20:19

  No, já myslím, že těch z.......... zákonů je v právním prostředí ČR většina. Tak proč se divit Zemanovi, když to na plnou hubu alespoň o jednom z nich řekl :-)

  Vložil RadekV, 4. Listopad 2014 - 9:46

  Řídí-li se někdo zákony Božími je Bůh?

  Vložil Jamdus (bez ověření), 4. Listopad 2014 - 14:23

  Vaše otázka je vadná:
  Řídí-li se někdo zákony je zákonodárce?

  …asi ne, že. Takže: správná odpověď zní asi takto:
  Řídí-li se někdo zákony Božími je h..... boží.

  …což ovšem není k věci tj. k nové právní oblasti „prasečího práva“ zavedenou zde.

  Vložil Eman H. (bez ověření), 4. Listopad 2014 - 10:11

  Obdobně, pane RadkuV, řídí-li se někdo zákony Fyzikálními, je Fyzik.

  Volby prohlížení komentářů

  Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".