pes otravující život

Vložil Anonymous, 25. Březen 2008 - 9:54 ::

Dobrý den,bydlíme v paneláku, máme dvě děti a z toho osmiměsíční miminko. Vedle nás mají sousedé dobrmana a ten když všichni ráno odejdou tak štěká a veje do té doby než zase všichni přijdou a není jediný den aby nám malinkého nevzbudil nebo k vůli němu nemohl usnout sa to nemluvím o tom když manžel přijde z práce po noční a chce se aspoň trochu vyspat.Zkoušela jsem se s majitelkou psa rozumně domluvit, ale bez úspěchu. Prosím můžete mi někdo poradit co se s tím dá dělat?Jinak proti pejskům nic nemám, ale tohle je hrozně vyčerpávající, děkuji Liška

  Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

  Vložil martin plusk (bez ověření), 10. Srpen 2019 - 7:23

  Dobrý den, dneska to uz bylo hodne vcera ten dalmati n naproti a ten cernej pes stekali v jedenact a dnes rano ten pes stekal uz dvakrat na balkone a pak vyl doma opravdu nevim co stim psem mam delat abych se hezky vyspal.ten howard vedle ma zachvaty stekany v 11:00 vecer.opravdu nevim co stim mam delat protoze ta majitalka toho dalmatina to dela naschval a este nam pocurava garaz a kdyz byjsme zavolali socialku tak by se to zhoršilo. vsychni rikaj ze ten pes je zlaticko ale ja mam opacni nazor.protoze to neni normalni 11 hodin ty psi poslouchat.a jsem v soku ze se nocni klid nevstahuje na psi protoze lepsi party nez poslouchat neky hloupy psi je tady celkem 14 psu pak jak je ta baba s dalmatinem tak tam jsou najemnici s bizonkem a s 3 vlkodavama tak kdyz se to tady rozjede tak se to tešce zastaví . pak maj sousedi vedle velkeho mastifa a nechodi s nim na prochazky takze rano v 7 steka a je to rady PSINEC doslova sousedi si kupujou psi jen aby je meli uz jsem na ty psi skousel anty dog barking system ale je to stejny.je to tady PSINEC prosim co mam delat

  Vložil martin plusk (bez ověření), 12. Srpen 2019 - 21:59

  jo at coklici tahnou pryc a at si je paničci vychovaj protoze naproti tan howard je zavrenej uz 10 let a ani jednou nebil na prochazce ,takze se da rict ze si ho koupili jen aby ho MELI. navrhuji temhle chovatenlu dat co proto

  Vložil Klidné Stáří (bez ověření), 26. Duben 2019 - 15:12

  AŤ ŽIJOU ČOKLI.....NEJMÉNĚ 100 KM OD MÍSTA, KDE BYDLÍM…

  Vložil Klidné Stáří (bez ověření), 19. Únor 2019 - 18:47

  Bydlel jsem v krásném tichém místě. Připravoval jsem si domek od rodičů na stáří, dal do něj vše, co jsem měl. Jistý sedlák prodal kus pole. Lidé z měst si zde postavili domy. Během pár let je zde asi 8 nevychovaných psů, štěkajících na vše, co se pohne. Nepomůže policie, nepomůže dát podnět na hygienu, nepomůže nic. Sdělení, že psí štěkot je přirozený projev mně opravdu od 2 do 3 ráno nebo kdykoliv jindy mezi 22 – 6 hodinou ranní nezajímá. Bezohledný chatař si pořídil čokla, který nehlídá, jen řve. Kdykoliv se mu zamane. Na kočky, srny, zajíce… na všechno. Neřízený budík denní i noční. Není na ty psomily žádný metr. Jediná rada – jít k soudu, kde je asi 10 procentní naděje na úspěch. Nějaké paragrafy jsou pro smích. Několik psomilů si prokáže, že jim štěkot nevadí. Ale co my, co se chystáme na odpočinek a bezohledné individua nás zbavují klidu a vysněného pobytu ve svém ve stáří? Nepomůže vůbec nic…A když se ještě začtu do rubriky konšelů, kteří chtějí budovat psí hřbitovy, mám hodně sprosté myšlenky. Nabízí se mi jediná cesta. Odstěhovat se z místa, které jsem si téměř celý život připravoval na stáří. Začít vše budovat od počátku…Věřte, nepomůže nic a nikdo. A ještě na závěr, byla to snad Francie, kde za štěkot psů začali udělovat pokuty. Fandím této obci a doufám, že jednou někdo příjde na to, že KDYŽ JE NEVYCHOVANÝ PSOMIL, NEMŮŽE BÝT VYCHOVANÝ ANI JEHO, OSTATNÍMI NENÁVIDĚNÝ, „PSÍ MILÁČEK“. I

  Vložil Špuntová (bez ověření), 30. Leden 2019 - 16:14

  Dříve mohl majitel domu psy v domě zakázat. Pitomý nový občanský zákoník, platící od roku 2014, zvěř v domě povoluje a nelze je vystěhovat. Prý práva majitelů čoklů, hadů a dalších potvor. Protože lidé jsou bezohlední a vlastně své pejsky týrají tím, že je nechávají samotné doma. Pes citově strádá a trpí, nemá pohyb, nemůže se vyvenčit, nežli jeho povedený pán dorazí ze zaměstnání nebo i z hospody. Pes do činžáku nepatří. Všude samá lejna. Ani si to po psovi neuklidí. Pes má běhat po dvorku u baráku a plašit zloděje. V činžáku je pes nepatřičný. Toto si sobečtí majitelé psů neuvědomují, Mají jen svá já, já, jejich práva. Neberou ohledy na svoji hračku, psa, ani na sousedy. Navrhuji zavírat na celé dny majitele psů na samotku, bez WC a potravy. Jak by se jim to líbilo. Takto strádá jejiích pes a sousedi trpí vytím, štěkáním a výkaly.

  Vložil Jarda_, 30. Leden 2019 - 17:25

  Majitel domu nebo bytu si vždy může stanovit podmínky.

  V případě nájmu dle NOZ to lze řešit neprodloužením smlouvy na dobu určitou atp. anebo to lze řešit podnájmem a rovnou zákazem v podnájemní smlouvě.

  Vaši sousedé jsou nejspíše vlastníci, tedy zbývá domluva (jak konkrétně a s jakým výsledkem?), případně zkusit brute force – existuje zákon proti týrání zvířat.

  Vložil Lindavas (bez ověření), 6. Březen 2018 - 8:51

  Dobrý den,bydlím ve čtyřbytovce a sousedka si koupila psa ,to není pes to je kráva psa.Neumí se o něho pořádně postarat,že jím doma ničí věci to mi nevadí,ale že ničí společný majetek to mi vadí.Bydlím v přízemí a oboje dveře jsou otevřené protože pejsek si je otevře takže doškraabané,plotek ma podhrabaný a když řeknu majitelce něco tak mi odpoví to je starý plot,Chodbu neumývá jen tu otravuje se psem,Když se baví psa vyhodí ven a pes líce sem tam a dveře sou pořád dokořán.Prakticky se nemáte kam obrátit protože pes znamená vic než člověk. nezlobte se na mě ,ale takoví majitelé psu by za takové věci měli dostat pořádné pokuty.

  Vložil Jarda_ (bez ověření), 18. Září 2018 - 7:36

  Jak vyhodi psa ven, myslite vypusti psa na oploceny pozemek?

  Existuje neco jako volny pohyb zvirat a pokud pes volne pobiha po vsi, prijede policie a… dale to resi magistrat a podle zakona proti tyrani zvirat udeli poradkovou pokutu.

  Pes se podle zakona nemuze volne pohybovat bez dozoru. Je na to paragraf. Dohledejte si to.

  Vložil zuzana_klop (bez ověření), 11. Září 2017 - 13:16

  Jsem pejskařka, pejska mám doma a mám ho vychovaného. Když si hrajem, a začne štěkat, hned okřikuju a naučil se „štěkat potichu“ nevím jak to popsat, ale už při hře to není ten jeho pisklák. Sousedi říkali, že když jsme v práci, tak je klid, že štěká jen když někdo chodí po chodbě a to je dobře (jelikož bydlíme v 5 patře), sousedka říká, že hned aspoň letí se podívat kdo tam co dělá. Ale jinak je v pohodě.

  Oproti tomu jsou nad náma lidi s rotwajlerem v garsonce, a to byste měli vidět ten mazec. Ten když začne štěkat, tak se barák otřásá až do přízemí.

  Vše je to o lidech, trávit či zabíjet psy je ubohé, oni za to nemůžpu že mají páničky debily. Co jsem slyšela, že kdy pomohlo, nebyly soudy ani policie (krom noci) ale seřvat páníčky, posrat jim dveře, nasrat do bot… :D

  Vložil as (bez ověření), 6. Březen 2018 - 10:36

  Milá pani Zuzanko, ještě jsem nepotkala pejskaře, který by netvrdil, že jeho pes je vyhovaný, neštěká, štěká potichu a podobné výsmysly. Někteří jsou dokonce schopni tvrdit, že jejich pes nečůrá a nekaká. Asi mu zašili prdélku. Tím netvrdím, že právě vy se o svého psa nestaráte, aby neobtěžoval okolí. Pokud to tak děláte, tak před váma smekám, protože budete patrně jediná sólistka.

  Vložil Marti (bez ověření), 27. Květen 2018 - 11:10

  As: tady musím oponovat, protože sama chovám psy, kolie, ale vždy po jedné fence. Paní Zuzanka má pravdu. Pokud umíte psa vychovat, ten pak neobtěžuje sousedy, a pokud i přesto někdy jo, rozumný majitel psa dá na domluvu se sousedy a věc napraví. Bydlíme na vsi, kde je pes v každé chalupě. A hned vidíte rozdíly: někdo se psovi věnuje a pes je v pohodě, a ten, kdo na svého psa kašle, tam pes vyvádí, ruší apod. My to ale pak s dotyčným páníčkem řešíme. Měli jsme tu i takové, kteří „chovali“ 20(!) různých psů. Kašlali na ně a psi věčně hladoví, samozřejmě vyváděli. S majiteli se domluvit nešlo, věc vyřešila nakonec policie a veterina. Pejsky odebrali, daří se jim konečně dobře. Páníčkové se s ostudou stěhovali, byli tu jen chvíli v pronájmu.

  Vložil Veronika repo (bez ověření), 24. Březen 2017 - 8:21

  Zdravím, mám stejný problém jako pár z Vás.Bydlím v novostavbe co má 5 pater.Okna mám bohužel směrem k další novostavbe kde byly dva ustekany psy.S jedním jsme to vyřešili u jeho majitelů, ať ho okriknou, štěkal na vše, nemohli sme kvůli němu ani na balkon protože po nás štěkal, naštěstí ho pak začali brát dovnitř po domluvě.Pak se odstěhovali.Jenomže se vedle přistěhovala paní exotka co ráno o víkendu pouští na bomby Shakiru v kuse několik hodin a má blbou civavu.Nic proti psům, ale čím menší tím víc nevychovany a s komplexi.paní má k bytu zahradku a místo toho, aby psa vencila, jak normální lidí ho pouští nba zahrádku.ok mám zahradu, ať se vyvenci.Jenomže ten nouma od doby co ho posti ven štěká jak na zotrvacnik.nesteka jen když dělá potřebu a pak pokračuje dál.Ona to už asi neregistruje, ale ostatní jsou na prášky.pouští ho pravidelně o 6:30,7:30,10,12, 21:30,00:00a nechává ho ať štěká i když jsme ji už pár krát křičeli ať ho vezme dovnitř nebo ať ho okrikne.Nejsme jediný kdo po ní hucel.Já nevím co s tím…máme taky psa a když začne venku na balkon štěkat dostane povel, když mě ignoruje padi do bytu a je zticha.Dnes jsme se taky chytli…Mám si koupit granát, zbraň, otravu, nebo ji donést obojek proti štěkání který nepoužije? Nechat jejího psa sežrat tím mým???? Jsem vyčerpaná, mám špatný spánek, nepomáhají ani špunty ani domluva k ní, ze štěká a je to otravne když jste vyčerpání z práce atd.Na koho se obrátit? Co dělat? Chci rady, ne další výlevy jestli jsem blbá nebo ne…tady lidí potřebují řadu, ne rypani.děkuji

  Vložil Marti (bez ověření), 27. Květen 2018 - 11:15

  A pokud nezabere protištěkací budka, pak pozvat policii a veterinární správu. To taky zabírá. Tady vidíte, že mezi námi chovateli jsou i ti, co jim psi do rukou rozhodně nepatří!

  Vložil Elektro-obojky.cz (bez ověření), 2. Červen 2017 - 10:06

  Dobrý den,

  denně nám volá spousta lidí s takovými sousedskými problémy. Bohužel, většinou se někdo odstěhuje :D Ale jsou i jiná řešení, například ultrazvukové protištěkací jednotky, které namíříte na sousedovu zahradu, spouští se na štěkot psa, kterému ultrazvuk vadí a tak se štěkáním ustane. Máte 30 dní na vyzkoušení, takže když jednotka nezabere, není problém jí vrátit nebo vyměnit za cokoli jiného v nabídce :) https://www.elektro-obojky.cz/…ci-jednotky/ S pozdravem a přáním krásného dne, tým Elektro obojky Infolinka : +420 216 216 1­06 Email: info@e­lektro-obojky.cz

  Vložil javurekp. (bez ověření), 29. Září 2016 - 4:22

  Ahoj. Chápu že je to k nevydržení. Zkuste ale třeba nějak pomoct pejskovi. Majitel třeba neví co s ním dělat, atd. Tady řešili stejný problém, tak třeba to pomůže http://www.pejskar.cz/…ani-psa-289/

  Vložil ZD (bez ověření), 22. Červenec 2016 - 21:09

  Když to tak čtu, tak je to total v prdeli, když si čoklové můžou dělat co chtěj. Zlatý rakousko

  Vložil Líba Kohoutová (bez ověření), 26. Květen 2016 - 22:49

  Zdravím,

  ohledně psa, který nás celodenně terorizuje, řešíme tento problém už asi 8 rokem. Krom soudu, policie, veterinární správy, hygienické stanice nic nepomohlo. Chápu lidi, co mají rádi psy a kočičky a všechny lezoucí potvůrky, ale já Vám to vysvětlím následovně. Napište mi do komentáře mobil a já Vám budu v noci volat následujících osm let a vsadím se, že po týdnu si ten mobil budete vypínat. Jenže pes vypnout nejde a my, normální a pracující i studující lidé to musíme trpět. Jediné co nám tedy částečně pomohlo, bylo najít co sousedovi vadí (hlasitá hudba) a začali jsme mu to dělat taky. Štěkání psa se hodně zredukovalo ale dokud prostě nechcípne, klid nikdy nebude. A abychom se kvůli tomu stěhovali? Ani nápad. Nesmíme se nechat dát, jak oni na nás tak my a ně. Tak držím pěsti!

  Vložil Lenka Ruz (bez ověření), 17. Leden 2018 - 10:58

  Já jsem se taky radovala, že pes sousedů je starý a už chcípne a než se to stalo, tak si pořídili jiného a všechno začalo odznova.

  Vložil Strongman7 (bez ověření), 25. Březen 2017 - 21:16

  Ahoj. Mam stejny nazor. Dokud nechcipne, nebude klid. A tak bych se rada zeptala, zda nevite o nekom, kdo by mi podobnou vec pomohl vyřešit? Psa zlikvidovat. Zaplatim. Dekuju.

  Vložil Strongman7 (bez ověření), 25. Březen 2017 - 21:07

  Ahoj. Mam stejny nazor. Dokud nechcipne, nebude klid. A tak bych se rada zeptala, zda nevite o nekom, kdo by mi podobnou vec pomohl vyřešit? Psa zlikvidovat. Zaplatim. Dekuju.

  Vložil Olivka (bez ověření), 4. Duben 2016 - 18:54

  Abyste se tady vsichni nepo… pes steka, kocka mnouka a ptaci venku rvou a taky je nikdo nebude umlcovat… Boze lidi probudte se. Nezijete na planete sami a kdyby vam nekdo porad zakazoval mluvit, tak by se vam to urcite libilo co? Kazdy tvor ma nejaky projev a ma na nej pravo. Jen clovek si mysli, ze to tady cele spasil…

  Vložil Natasa (bez ověření), 13. Listopad 2019 - 23:17

  Já mám problémy se sousedkami ,prostě svého psa nemají na vodítku na chodbách v paneláku i když vědí že mám fobii že psů ,volala sem policii a řekly .mi mám chodit na terapie abych se nebála psů a nakonec jsem ta špatná já a teď mi ta jedna sousedka vyhrožuje že mě zničí za to že sem si dovolila na ní ty policajty zavolat tak kde je nějaká spravedlnost

  Vložil ... (bez ověření), 13. Listopad 2019 - 23:38

  Nahrávat, natáčet (třeba skrytě). Policie potřebuje k práci důkazy, bez nich je věc neřešitelná.

  Vložil krakonoš (bez ověření), 5. Září 2017 - 6:24

  Ty krááááávo nebeská! Mor na tebe!!!

  Vložil KonaDawg (bez ověření), 15. Září 2016 - 10:08

  Tohle je jen stupidní výštěk dalšího nezodpovědného milovníka zvířat, co klidně psa zavře doma a odejde na 10h do práce (nebo kamkoli jinam). A vy sousedi, se třeba pos… Milý pejskaři, to není o zakazování ptákům zpívat, kočkám mňoukat a lidem mluvit. To je o společném soužití společenství lidí, kteří by se neměli navzájem omezovat a obtěžovat. Ale to vy ve svém omezeném projevu stejně nemůžete nikdy pochopit. Svět patří psům, lidé jsou jen ovce co je musí tolerovat…OK ? P.S.to není věc zvířat, ta se projevují přirozeně. To je věc hloupých majitelů, kteří se ve své individualitě a pýše povýšili nad ostatní. HOWG

  Vložil Stolarzova (bez ověření), 29. Červen 2016 - 9:43

  vážený pane vy asi nevíte co to je štěkot psa pod okny mám to již 3rokem po noční nelze spát zprávy večer nemáte šanci slyšet a v létě večer se pokuste doma dýchat když večer je venku tak příjemně mám také psa ale doma a neruší nikoho v okolí ven chodí ale s náma jste bezcitní vůči spoluobčanům

  Vložil Melkor (bez ověření), 11. Duben 2016 - 9:29

  Abych ti ho nevykostil zmrde

  Vložil mous (bez ověření), 10. Duben 2016 - 23:38

  Ty ses magor co, IQ tykve. Cokl nema v byte co delat, a od kdy maji coklove prednost pred clovekem? Aby jste se z nich jednou neposrali a neparili se s nima. Ubozaci. A chudaci normalni slusny lidi.

  Vložil . (bez ověření), 11. Duben 2016 - 9:40

  Čoklové přednost běžně nemají, ale tys míň než červ.
  A míň než červi, jsou již jen slepičince a vepřince, paznechte.

  Vložil MR (bez ověření), 15. Leden 2016 - 20:19

  Dobrý den,i my se s přítelem nacházíme v situaci,kdy nám sousedův pes otravuje život neustálým hlučným štěkotem,štrábánim a kňouráním. Je to opravdu nesnesitelné…a sousedův komentář? ,,No víte,on je to takovej náš úzkostnej závislák " Jasný přeci je,že to rozhodně neni chyba toho zvířete,nýbrž toho nezodpovědného člověka,který si pořídí zvíře a není schopný mu dát zakladní výcvik.. Bohužel milovníci psů své mazlíčky často řadí na pozici svého „miláčka“a ke psovi nejsou schopni se odpovídajícím způsobem chovat důsledně..psi mají pak pocit,že ve své „domácí smečce jsou vůdci“ To by ale
  měl být majitel psa!!! Samy máme doma fenku,kterou jsme našli zatoulanou venku. Ale psovi je prostě potřeba se věnovat! Důležitá je socializace,důs­lednost,jasně nastavená pravidla a dostatek pohybu!! Jasně,že je jednoduché,aby vám pes přerostl přes hlavu…proto bych zakázala mít psa lidem jako např.náš soused! A všem jemu podobným!

  Vložil Roman12 (bez ověření), 28. Květen 2015 - 11:23

  Ahoj, chci jen všem pískařům a majitelům hlučných psíků říct, že protištěkací obojek https://www.elektro-obojky.cz/…kaci-obojky/ používáme už pár měsíců. A je skvělý. Škoda, že jsme na to nepřišli dřív, mohli jsme si ušetřit řadu nepříjemností.

  Vložil Terka (bez ověření), 29. Březen 2016 - 15:13

  Naprosto s Vámi souhlasím. :) Také jsme byli nuceni pořídit pro našeho pejska protištěkací obojek. K mému překvapení, zafungoval velice rychle. Pejsek brzy pochopil, o co nám vlastně jde. Sousedé jsou už také spokojeni, samozřejmě se jim to dost nelíbilo. Tady je článek o protištěkacím obojku Petrainer PET852, který nám pomohl: https://www.elektricke-obojky.sk/…852-a-pet853 Za mě doporučuji. :)

  Vložil Marti (bez ověření), 27. Květen 2018 - 11:21

  Terko, klobouk dolů, jste šikovná a zodpovědná majitelka pejska. Takových by mělo být víc a ti, kteří toto nechápou, by měli mít chov jakéhokoli zvířete zakázaný. Protože trpí jak zvíře, tak i sousedi.

  Vložil Mimoň (bez ověření), 30. Květen 2015 - 12:46

  Dobrý deň. Máme psa labradora má 16 mesiacov a problémy so štekaním sa prejavili pri nástupe puberty (8–9 mesiac). Pri nás bývajú francúzi, ktorí sa ustavične sťažovali. Tak sme začali s obojkom len na noc ráno sa dal dole. My sme to nijam nevnímali. Zvyknutý na to, že pes v noci šteká je normálne. Reaguje na všetko. A stráži. Všetko prebiehalo v poriadku obojok sme po čase už dávali len preventívne a nezapínali. Sused sa prestal sťažovať. Teraz po pol roku sa znova ozval, že nech niečo robíme zase šteká ráno okolo 6–7. U nás na SR je nočný klud do 6. Nikoho neobmedzuje je to spokojný šťastný pes, ktorý ma za sebou aj základný výcvik a pravidelne sa mu venujeme. Tak sme od štvrtka začali zase s obojkom. Včera som sa neskoro večer vracala na dom. Počul, že niekto ide tak sanizrejme začal smtekať to čo nasledovala ma skoro položilo na kolená. Ten zvuk čo vydal mi začal trhať srdce a povedala som si nikdy viac a to bol obojok na najslabšom stupni. Zvyšný susedia sa nesťažujú. vážne neviem čo mám robiť. Som z toho sama frustrovaná. Problém je v tom, že ráno odpovedá psom, ktorí tiež štekajú, ale tým sa drahý sused nechodí sťažovať. Tiež sme boli obvinený z toho, že kebyže sú to slováci tak to riešime ihneď a inak čo vobec nie je pravda. Nepotrebujem mať zlé vzťahy so susedmi. Nezavíja celú noc len ráno zabrechne čo trval asi tak 10 min. Trápim sa ja a nechcem trápiť psa s obojkom videla som čo to dokáže.

  Vložil litoš (bez ověření), 28. Říjen 2017 - 14:10

  psi mám rád ale kdo obtěžuje psem např sousedi jeto paráda příjdu z noční zalehnu za 30/40 min začne řvát německá doga nad náma a je po spánku dámu absolutně nic nezajímá u ní jeto pes a ten nedokáže mluvit tak holt štěká její odpověd tímto končí jak se říká ženu ani květinou neuhodíš ale brzo jí čapnu pod krkem možná dostane rozum nebo taky ne v tom případě pujdu na čokla a to pořádným klackem

  Vložil Jozef (bez ověření), 25. Říjen 2017 - 15:14

  vo francuzsku je pes povinny nestekat absolutne vobec ak sa ktorykolvek sused stazuje. a tak to je spravne. dlhodoby stekot dokaze znicit zivot, kto nezazil neuveri ako to cloveka zmeni. psy patria majitelom ktori sa o ne vedia starat a staraju sa. je to zivocisny druh uplne odkazany na cloveka, majitela a pri jeho kupe si beres sluzbu 24 hod. denne takze ziadne take ze susedia sa znova stazuju. ked sa po polroku zacali znova stazovat, tak si to povinna riasit ty vramci dobrych medziludskych vztahov a nie sused! zial zijeme v krajine kde neexistuje urad na odobratie psa pri opakovanych staznostiach. vo francuzsku pride uradnik s napomenutim a ked s tym do urciteho casu nic neurobis psa ti vezmu ako dieta o ktore sa nevies postarat. hold francuzsko je civilizovana krajina, na slovensku arogantni majitelia psov na ludi seru

  Vložil Alice S. (bez ověření), 26. Květen 2015 - 13:11

  Našla jsem na netu www.dux.cz povídání o štěkajících psech. Vytiskla jsem si odstavec „Pes štěká na podněty“ a „Kdy má tedy pes štěkat“ a dala je přečíst naší sousedce, jejichž „tele“ nám blafe každou noc pod okny ložnice…přestože má IQ tykve, zamyslela se nad tím, jak má pes hlídat své teritorium a snaží se psa vést tak, aby neblafal při přeletu komára… Spousta chovatelů psů si totiž myslí, že pes, který štěká na všechno je „kvalitní“ hlídač, ale to je OMYL.

  Vložil losie (bez ověření), 31. Březen 2015 - 10:02

  Dobry den, chapu obe strany. Ale pes a jeho traveni je hnus. Pes totiz za to, ze na nej majitel kasle nemuze. Meli jsme psi v byte i v baraku. Vzdy lovecka plemena z toho dva jezevciky. Jeden vyl kdyz jsme nebyli doma v panelaku druhy stekal neskutecne venku. Jelikoz chapu ze je to otravne ten co vyl putoval pres den na zahradu k babicce a ten ktery steka zase jen na zahrade, je venku jen kdyz sme doma aby se dal okriknout. Tedy stiznosti nebyli. Ale mozna i prave proto ze se clovek snazi byt ohleduplny me neskutecne vytaci ze nasi sousedi maji kazdy po trech vorechach. Ktery neumi ani sedni a rvou a rvou a rvou. Budi mi dite otravuji zivot. A ano clovek je na psa nastvany ale mam chut spis jednu natahnout majitelum… Oba jsou totiz doma. A nejsou schopni ani vylezt a cokly okriknout. Nas pes na ne nastesti nereaguhe a ignoruje je. Ale musim dat za pravdu ze je to lezouci na nervy!!! Clovek se tesi do prace ze to nebude muset poslouchat…

  Vložil Pecka (bez ověření), 28. Březen 2015 - 12:00

  Zdravím,

  já jsem se nedávno dozvěděla od hodného pana policajta, že nemáme žádné práva. V dnešní době má každá druhá rodina psa. Práva, ale nikde. Dokonce i když pes vyje v noci, tedy v době nočního klidu, a policie přijde k bytu a nikdo neotevře odchází a danou věc neřeší. Volali jsme takhle 3× za noc měšťáky, aby přišli, dokonce když jsme to ohlašovali dispečer slyšel psa štěkat, jenže policie přijede za půl hodiny a pes si usmyslí, že štěkat nebude, pánové se otočí na podpatku a odchází se slovy, podejte na ně oznámení na úřad. Na úřadě byla podaná žádost taktéž třikrát, jak myslíte, že to dopadlo? Sousedovi řekli tytyty, a tím to skončilo. Právník nás upozornil, že pokud nám je čas drahý a stejně tak peníze nemá cenu chodit k soudu, je to na dlouhé lokte, sežere to množství peněz a nikdo vám nezaručí, že proces neprohrajete a nebudete muset vše zaplatit z vlastní kapsy. A teď teda ke psům, pokud si psa pořizuji do bytu i klidně na zahradu mám za něj odpovědnost. Žádné výmluvy je to štěně a to štěká mě vůbec, ale vůbec nemusí zajímat. Já když si koupím novou televizi, taky nemůžu říct ona má tu možnost hrát nahlas, proč bych to měla omezovat, to je to samé jako že štěkání je normální, fajn tak si psa vezměte a jděte bydlet nějak na samotu, ale neobtěžujte díky svým manýrům „já chci psa co bude doma na mě čekat než po deseti hodinách přijdu z práce“ ostatní lidi. Potom se všichni hrozně diví, že jsou poházené všude otrávené návnady, že se po psech hážou petardy. Zkuste takhle žít několik let, bez spánku a možnosti nápravy souseda a uvidíte jak změníte názor.

  Vložil Terka (bez ověření), 11. Prosinec 2015 - 17:00

  Mel byste si asi uvědomit, že televize je věc a pes živa bytost nikoli věc…

  Vložil xy (bez ověření), 18. Listopad 2015 - 21:50

  Ano, přesně tak,můžu potvrdit,policie zasáhne jen když se právě ten přestupek děje při jejím příjezdu. A samozřejmě, pokud není nikdo doma, nic se neřeší. Taky se mi jednou snažili namluvit, bláhoví policisté,že štěkání pejska je vlastně normální a vysvětlovali mi, že on mě nebudí schválně. Je to hrůza a děs, čeho jsou někteří lidé schopní, o psy se nestarají a tím týrají je i okolí. A není na ně žádný metr. Ty návnady by potom ale patřily takovým lidem, v přeneseném slova smyslu, a ne těm psům. Zrovna teď už asi půl hodiny v kuse venku štěká a vyje něčí pes, jehož majitelé pravděpodobně nejsou doma. To zas bude noc.

  Vložil Werner (bez ověření), 22. Únor 2015 - 14:11

  Zkuzte nějaký ultrazvukový odpuzovač psů : http://www.elektro-valtice.cz/…esni-p24551/

  Vložil sup (bez ověření), 7. Leden 2015 - 14:00

  Kdo tvrdí že mimino dělá kravál jen než vyroste, a pes štěká pořád je kretén, děcko když je malé ,řve několikrát za noc když začne chodit celý den vám dupe nad hlavou lítá po bytě nebo dokonce jezdí na koloběžce, když je v pubertě zase tam řve hudba raději štěkání psa než jeden nevychovanej fakan.Inteligenti kteří řeknou jak můžete srovnávat děcko se psem normálně pes není věc ale je členem rodiny stejně jako děcko.

  .
  Vložil Carlo (bez ověření), 8. Listopad 2015 - 13:23

  Jsi jen ubožák.

  Vložil Simona 253 (bez ověření), 6. Leden 2015 - 7:43

  Jediná pomoc je odstěhovat se, pod námi bydleli stejní zmrdi, co nás terorizovali denodenně – jejich čokl vyl hodiny v kuse, několikrát v týdnu, rekonstrukci bytu dělali do 10 do noci apod. Smrděli, že se kolem nich nedalo projít, aby se člověk nepoblil. Odstěhovali jsme se a je klid. Radím se přestěhovat do domu.

  Vložil Advisor (bez ověření), 31. Květen 2016 - 16:18

  Tohle mě neskutečně fascinuje :-) Máme dům za deset milionů v krásné čtvrti na okraji Prahy. Chceme zde vychovávat svoje děti, proto jsme se sem koneckonců nastěhovali a utratili všechny tvrdě vydřené peníze. Soused si minulý rok koupil psa. Od té doby skoro nespíme, začínáme se hádat a být na sebe nevrlí. A vy nám radíte vše zahodit a začít znovu někde na poli. Je třeba bránit svůj klid, svou rodinu a bránit svůj majetek před ignorancí a hloupostí ostatních.

  Vložil ops (bez ověření), 31. Květen 2016 - 16:35

  Až zvítězíte nad arogancí a hloupostí tak nám to tady oznamte. Vy snad nevíte, že všechny zákony jsou na straně arogance a hlouposti? Držím vám v tom boji palce.

  Vložil Sanchez (bez ověření), 2. Prosinec 2014 - 23:26

  Dobrý den, ačkoliv už to tu nikdo z vás číst nebude, pro možné budoucí návštěvníky sem také nějaký komentář dám. Jsem majitelkou mladého 7 měsíčního labraněčeho. Je to zlatý pes, když jsem s ním. Bydlíme v panelovém bytě a ano, i my „obtěžujeme“ sousedy. Zprvu klasickým štěněcím pláčem, který jsme postupně přes stížnosti jedné jediné dámy bydlící 2 patra pod námi odstranili, nyní přes lehkou separační úzkost, která nastala po dočasném přistěhování mých příbuzných. Podle všeho pes kňučí v průměru do 2 hodin čistého času. Já, jako majitelka, jsem tím velmi zklamaná, protože to, čemu jsem ho trpělivě učila, vyšlo právě nastěhováním příbuzných vniveč. A nečekaně, přeučení už tak jednoduché není. Nečekaně se opět ozývá naše milá sousedka, je jediná, která neustále krafá. Mluvila jsem s několika dalšími sousedy, vesměs zcela chápou, že je to štěně, a že odstranit tento problém se nedá lusknutím prstů. Neobhajuji nezodpovědné majitele, kteří nechají růst psa jako dříví v lese, spíše apeluji na ty, kteří jsou ze svých nebo sousedových psů zoufalí. Pokud máte problém, s tím, že pes vyje a vyje pouze přes den, snažte se jej separační úzkosti zbavit – jde to, jen se nesmíte vzdát. Vy, kteří jste na druhé straně zdi a víte, že se jedná o psí mimino, nedávejte to majitelům sežrat i s navijákem. Zodpovědní majitelé, kteří vědí, co pes potřebuje a dělají všechno možné, aby vás takových nepříjemností zbavili, nemohou odvést kvalitní výcvik poté, co se do nich pustíte na chodbě. Právě psychická pohoda a odhodlanost, nikoliv zoufalost a provinilost pána, je největším pomocníkem ve výchově psa. Travičům – na každou svini se vaří voda.

  Vložil Simona 253 (bez ověření), 6. Leden 2015 - 7:45

  No nezlobte se na mě, ale každý chce mít ve svém bytě klid a pokud štěně obtěžuje, tak se nedivím, že ji to vadí. Mě čokl budil dítě a mít pušku, tak ho zastřelím a s jeho kůží si vyzdobím obývák ! Pes do bytu nepatří !!!!!!!!!

  Volby prohlížení komentářů

  Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".