pes otravující život

Vložil Anonymous, 25. Březen 2008 - 9:54 ::

Dobrý den,bydlíme v paneláku, máme dvě děti a z toho osmiměsíční miminko. Vedle nás mají sousedé dobrmana a ten když všichni ráno odejdou tak štěká a veje do té doby než zase všichni přijdou a není jediný den aby nám malinkého nevzbudil nebo k vůli němu nemohl usnout sa to nemluvím o tom když manžel přijde z práce po noční a chce se aspoň trochu vyspat.Zkoušela jsem se s majitelkou psa rozumně domluvit, ale bez úspěchu. Prosím můžete mi někdo poradit co se s tím dá dělat?Jinak proti pejskům nic nemám, ale tohle je hrozně vyčerpávající, děkuji Liška

  Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

  Vložil DogSilencer (bez ověření), 2. Prosinec 2020 - 23:31

  „můžete mi někdo poradit co se s tím dá dělat?“

  Zkuste tohle:

  https://www.mall.cz/…100016935092

  Vložil Lovec Psu (bez ověření), 4. Prosinec 2020 - 17:46

  Na tu svini u souseda to nefunguje, cekam az chcipne

  Vložil Lovec Psů (bez ověření), 1. Prosinec 2020 - 17:00

  Škoda že už to není jako dřív, chov psů by měl být tvrdě zdaněn. Každá primitivní ku*** si dneska koupí barák na hypotéku a psa. Škoda ze to není jako dříve, to by šlo všechny problémy vyřešit snadno – psa okamžitě odstřelit bez dalších závazků. Doufám, že to bude jednou uzákoněné. Pes by zaštěkal – následoval by okamžitý odstřel této havěti obtěžující život všech okolo. Nebylo by třeba čekat až čokl chcípne.

  Vložil AndyB (bez ověření), 7. Prosinec 2020 - 11:42

  Škoda, že takovýhle lidi jsou mezi námi. Kdo nemá rád zvířata, tak nemá rád lidi. To vy jste havěť, která by měla jít na odstřel, už se nemůžu dočkat až chcípnete vy :) třeba na nějakou pěknou rakovinku ať to bolí. Ps: Nejsem primitiv ani kunda co nedochodila základku, jsem vzdělaný člověk a mám 3 pejsky moje milovaný a jsou tisíckrát lepší než lidi.

  Nazdar

  Vložil Psí Kuchař (bez ověření), 14. Leden 2021 - 13:33

  Moc inteligentní asi nebudeš, už podle toho, že píšeš test zprávy do předmětu.

  Vložil Mirka Nová (bez ověření), 2. Prosinec 2020 - 16:54

  Naprostý souhlas, nemůžu se dočkat až ta svině psí u sousedů chcípne. Kdo se těší až chcípne sousedovi nonstop štěkající pes at dá like!

  Vložil Pavel Horák, 18. Listopad 2020 - 19:26

  Dobrý den, jsem vlastníkem bytu 2+1 s balkonem v osobním vlastnictví v panelovém domě v Ostravě Porubě.Nyní chtějí stávající balkony které jsou ve velmi dobrém stavu nahradit nějakými novými které jsou větší a prý modernější, je možné mě donutit nechat si tento balkon přestavět? Přitom se má zvednout nájem asi o 700 Kč měsíčně a pak to několik let zplácet?Děkuji za odpověď. Pavel H.

  Vložil Člen SVJ (bez ověření), 18. Listopad 2020 - 19:34

  „Dobrý den, jsem vlastníkem bytu 2+1 s balkonem v osobním vlastnictví – Přitom se má zvednout nájem asi o 700 Kč měsíčně a pak to několik let splácet?“

  Co kdyby jste si to, co napíšete raději ještě jednou přečetl! Pokud jste majitelem nemovitosti=bytu, tak komu platíte ten váš nájem? Sobě nebo manželce?

  Vložil Pavel Horák, 18. Listopad 2020 - 22:07

  Odpovídám na dotaz, platím ho sám za sebe protože jsem sám a manželku nemám, jsem dávno rozvedený. Horák

  Vložil Jarka S. (bez ověření), 18. Listopad 2020 - 17:11

  Ach jo… tak jsem si pročetla snad všechny příspěvky v diskuzi a cítím beznaděj. Také sním o klidném, tichém bydlení, ale to může zůstat jenom zbožným přáním… Když vás štve dupání sousedů a další zvuky, můžete si pořídit domek, když už nechcete město a toužíte víc po přírodě, můžete se přestěhovat někam za město, atd. Od všeho se dá nějakým způsobem utéct, jen od těch čoklů ne… ti jsou totiž všude. Už řadu let máme zahradu v jedné malé zahrádkářské kolonii za městem, vždycky jsem to tam měla moc ráda, jenže v posledních letech tam poblíž vyrostlo pár nových rodinných domů a zvláště od jednoho z nich se často ozývá pronikavý štěkot psa, podle hlasu to bude něco velkýho, snad vlčák. Je to fakt někdy otravný a je mi smutno z toho, jaký tam dřív býval klid, který tam už asi nikdy nebude. Člověk se tam vždycky jezdil odreagovat a načerpat síly, teď už to bohužel tolik nejde. Štve mě to, a to se jedná o „pouhou“ zahradu. Nedovedu si představit, mít tohle u baráku a opravdu lituju každýho, komu to vadí, ale musí to trpět. Fakt ta naše legislativa v tomhle stojí za h…o. Dřív nebo později budu muset začít řešit vlastní bydlení, ale popravdě se mi do toho moc nechce, protože je to jak loterie – některý věci holt neovlivníte ani neodhadnete předem, častým případem jsou právě ti štěkající psi…

  Vložil Marcel.Nov4, 20. Květen 2020 - 14:03

  Dobrý den, chápu Vás moc dobře. Měli jsme stejný problém. My jsme ho řešili přes právníky (https://www.cikr.cz/…edske-spory/) Jinak to bohužel fakt nejde..

  Vložil martin plusk (bez ověření), 10. Srpen 2019 - 7:23

  Dobrý den, dneska to uz bylo hodne vcera ten dalmati n naproti a ten cernej pes stekali v jedenact a dnes rano ten pes stekal uz dvakrat na balkone a pak vyl doma opravdu nevim co stim psem mam delat abych se hezky vyspal.ten howard vedle ma zachvaty stekany v 11:00 vecer.opravdu nevim co stim mam delat protoze ta majitalka toho dalmatina to dela naschval a este nam pocurava garaz a kdyz byjsme zavolali socialku tak by se to zhoršilo. vsychni rikaj ze ten pes je zlaticko ale ja mam opacni nazor.protoze to neni normalni 11 hodin ty psi poslouchat.a jsem v soku ze se nocni klid nevstahuje na psi protoze lepsi party nez poslouchat neky hloupy psi je tady celkem 14 psu pak jak je ta baba s dalmatinem tak tam jsou najemnici s bizonkem a s 3 vlkodavama tak kdyz se to tady rozjede tak se to tešce zastaví . pak maj sousedi vedle velkeho mastifa a nechodi s nim na prochazky takze rano v 7 steka a je to rady PSINEC doslova sousedi si kupujou psi jen aby je meli uz jsem na ty psi skousel anty dog barking system ale je to stejny.je to tady PSINEC prosim co mam delat

  Vložil martin plusk (bez ověření), 12. Srpen 2019 - 21:59

  jo at coklici tahnou pryc a at si je paničci vychovaj protoze naproti tan howard je zavrenej uz 10 let a ani jednou nebil na prochazce ,takze se da rict ze si ho koupili jen aby ho MELI. navrhuji temhle chovatenlu dat co proto

  Vložil Klidné Stáří (bez ověření), 26. Duben 2019 - 15:12

  AŤ ŽIJOU ČOKLI.....NEJMÉNĚ 100 KM OD MÍSTA, KDE BYDLÍM…

  Vložil Klidné Stáří (bez ověření), 19. Únor 2019 - 18:47

  Bydlel jsem v krásném tichém místě. Připravoval jsem si domek od rodičů na stáří, dal do něj vše, co jsem měl. Jistý sedlák prodal kus pole. Lidé z měst si zde postavili domy. Během pár let je zde asi 8 nevychovaných psů, štěkajících na vše, co se pohne. Nepomůže policie, nepomůže dát podnět na hygienu, nepomůže nic. Sdělení, že psí štěkot je přirozený projev mně opravdu od 2 do 3 ráno nebo kdykoliv jindy mezi 22 – 6 hodinou ranní nezajímá. Bezohledný chatař si pořídil čokla, který nehlídá, jen řve. Kdykoliv se mu zamane. Na kočky, srny, zajíce… na všechno. Neřízený budík denní i noční. Není na ty psomily žádný metr. Jediná rada – jít k soudu, kde je asi 10 procentní naděje na úspěch. Nějaké paragrafy jsou pro smích. Několik psomilů si prokáže, že jim štěkot nevadí. Ale co my, co se chystáme na odpočinek a bezohledné individua nás zbavují klidu a vysněného pobytu ve svém ve stáří? Nepomůže vůbec nic…A když se ještě začtu do rubriky konšelů, kteří chtějí budovat psí hřbitovy, mám hodně sprosté myšlenky. Nabízí se mi jediná cesta. Odstěhovat se z místa, které jsem si téměř celý život připravoval na stáří. Začít vše budovat od počátku…Věřte, nepomůže nic a nikdo. A ještě na závěr, byla to snad Francie, kde za štěkot psů začali udělovat pokuty. Fandím této obci a doufám, že jednou někdo příjde na to, že KDYŽ JE NEVYCHOVANÝ PSOMIL, NEMŮŽE BÝT VYCHOVANÝ ANI JEHO, OSTATNÍMI NENÁVIDĚNÝ, „PSÍ MILÁČEK“. I

  Vložil Špuntová (bez ověření), 30. Leden 2019 - 16:14

  Dříve mohl majitel domu psy v domě zakázat. Pitomý nový občanský zákoník, platící od roku 2014, zvěř v domě povoluje a nelze je vystěhovat. Prý práva majitelů čoklů, hadů a dalších potvor. Protože lidé jsou bezohlední a vlastně své pejsky týrají tím, že je nechávají samotné doma. Pes citově strádá a trpí, nemá pohyb, nemůže se vyvenčit, nežli jeho povedený pán dorazí ze zaměstnání nebo i z hospody. Pes do činžáku nepatří. Všude samá lejna. Ani si to po psovi neuklidí. Pes má běhat po dvorku u baráku a plašit zloděje. V činžáku je pes nepatřičný. Toto si sobečtí majitelé psů neuvědomují, Mají jen svá já, já, jejich práva. Neberou ohledy na svoji hračku, psa, ani na sousedy. Navrhuji zavírat na celé dny majitele psů na samotku, bez WC a potravy. Jak by se jim to líbilo. Takto strádá jejiích pes a sousedi trpí vytím, štěkáním a výkaly.

  Vložil Jarda_, 30. Leden 2019 - 17:25

  Majitel domu nebo bytu si vždy může stanovit podmínky.

  V případě nájmu dle NOZ to lze řešit neprodloužením smlouvy na dobu určitou atp. anebo to lze řešit podnájmem a rovnou zákazem v podnájemní smlouvě.

  Vaši sousedé jsou nejspíše vlastníci, tedy zbývá domluva (jak konkrétně a s jakým výsledkem?), případně zkusit brute force – existuje zákon proti týrání zvířat.

  Vložil Lindavas (bez ověření), 6. Březen 2018 - 8:51

  Dobrý den,bydlím ve čtyřbytovce a sousedka si koupila psa ,to není pes to je kráva psa.Neumí se o něho pořádně postarat,že jím doma ničí věci to mi nevadí,ale že ničí společný majetek to mi vadí.Bydlím v přízemí a oboje dveře jsou otevřené protože pejsek si je otevře takže doškraabané,plotek ma podhrabaný a když řeknu majitelce něco tak mi odpoví to je starý plot,Chodbu neumývá jen tu otravuje se psem,Když se baví psa vyhodí ven a pes líce sem tam a dveře sou pořád dokořán.Prakticky se nemáte kam obrátit protože pes znamená vic než člověk. nezlobte se na mě ,ale takoví majitelé psu by za takové věci měli dostat pořádné pokuty.

  Vložil Jarda_ (bez ověření), 18. Září 2018 - 7:36

  Jak vyhodi psa ven, myslite vypusti psa na oploceny pozemek?

  Existuje neco jako volny pohyb zvirat a pokud pes volne pobiha po vsi, prijede policie a… dale to resi magistrat a podle zakona proti tyrani zvirat udeli poradkovou pokutu.

  Pes se podle zakona nemuze volne pohybovat bez dozoru. Je na to paragraf. Dohledejte si to.

  Vložil zuzana_klop (bez ověření), 11. Září 2017 - 13:16

  Jsem pejskařka, pejska mám doma a mám ho vychovaného. Když si hrajem, a začne štěkat, hned okřikuju a naučil se „štěkat potichu“ nevím jak to popsat, ale už při hře to není ten jeho pisklák. Sousedi říkali, že když jsme v práci, tak je klid, že štěká jen když někdo chodí po chodbě a to je dobře (jelikož bydlíme v 5 patře), sousedka říká, že hned aspoň letí se podívat kdo tam co dělá. Ale jinak je v pohodě.

  Oproti tomu jsou nad náma lidi s rotwajlerem v garsonce, a to byste měli vidět ten mazec. Ten když začne štěkat, tak se barák otřásá až do přízemí.

  Vše je to o lidech, trávit či zabíjet psy je ubohé, oni za to nemůžpu že mají páničky debily. Co jsem slyšela, že kdy pomohlo, nebyly soudy ani policie (krom noci) ale seřvat páníčky, posrat jim dveře, nasrat do bot… :D

  Vložil as (bez ověření), 6. Březen 2018 - 10:36

  Milá pani Zuzanko, ještě jsem nepotkala pejskaře, který by netvrdil, že jeho pes je vyhovaný, neštěká, štěká potichu a podobné výsmysly. Někteří jsou dokonce schopni tvrdit, že jejich pes nečůrá a nekaká. Asi mu zašili prdélku. Tím netvrdím, že právě vy se o svého psa nestaráte, aby neobtěžoval okolí. Pokud to tak děláte, tak před váma smekám, protože budete patrně jediná sólistka.

  Vložil Marti (bez ověření), 27. Květen 2018 - 11:10

  As: tady musím oponovat, protože sama chovám psy, kolie, ale vždy po jedné fence. Paní Zuzanka má pravdu. Pokud umíte psa vychovat, ten pak neobtěžuje sousedy, a pokud i přesto někdy jo, rozumný majitel psa dá na domluvu se sousedy a věc napraví. Bydlíme na vsi, kde je pes v každé chalupě. A hned vidíte rozdíly: někdo se psovi věnuje a pes je v pohodě, a ten, kdo na svého psa kašle, tam pes vyvádí, ruší apod. My to ale pak s dotyčným páníčkem řešíme. Měli jsme tu i takové, kteří „chovali“ 20(!) různých psů. Kašlali na ně a psi věčně hladoví, samozřejmě vyváděli. S majiteli se domluvit nešlo, věc vyřešila nakonec policie a veterina. Pejsky odebrali, daří se jim konečně dobře. Páníčkové se s ostudou stěhovali, byli tu jen chvíli v pronájmu.

  Vložil Veronika repo (bez ověření), 24. Březen 2017 - 8:21

  Zdravím, mám stejný problém jako pár z Vás.Bydlím v novostavbe co má 5 pater.Okna mám bohužel směrem k další novostavbe kde byly dva ustekany psy.S jedním jsme to vyřešili u jeho majitelů, ať ho okriknou, štěkal na vše, nemohli sme kvůli němu ani na balkon protože po nás štěkal, naštěstí ho pak začali brát dovnitř po domluvě.Pak se odstěhovali.Jenomže se vedle přistěhovala paní exotka co ráno o víkendu pouští na bomby Shakiru v kuse několik hodin a má blbou civavu.Nic proti psům, ale čím menší tím víc nevychovany a s komplexi.paní má k bytu zahradku a místo toho, aby psa vencila, jak normální lidí ho pouští nba zahrádku.ok mám zahradu, ať se vyvenci.Jenomže ten nouma od doby co ho posti ven štěká jak na zotrvacnik.nesteka jen když dělá potřebu a pak pokračuje dál.Ona to už asi neregistruje, ale ostatní jsou na prášky.pouští ho pravidelně o 6:30,7:30,10,12, 21:30,00:00a nechává ho ať štěká i když jsme ji už pár krát křičeli ať ho vezme dovnitř nebo ať ho okrikne.Nejsme jediný kdo po ní hucel.Já nevím co s tím…máme taky psa a když začne venku na balkon štěkat dostane povel, když mě ignoruje padi do bytu a je zticha.Dnes jsme se taky chytli…Mám si koupit granát, zbraň, otravu, nebo ji donést obojek proti štěkání který nepoužije? Nechat jejího psa sežrat tím mým???? Jsem vyčerpaná, mám špatný spánek, nepomáhají ani špunty ani domluva k ní, ze štěká a je to otravne když jste vyčerpání z práce atd.Na koho se obrátit? Co dělat? Chci rady, ne další výlevy jestli jsem blbá nebo ne…tady lidí potřebují řadu, ne rypani.děkuji

  Vložil Marti (bez ověření), 27. Květen 2018 - 11:15

  A pokud nezabere protištěkací budka, pak pozvat policii a veterinární správu. To taky zabírá. Tady vidíte, že mezi námi chovateli jsou i ti, co jim psi do rukou rozhodně nepatří!

  Vložil Elektro-obojky.cz (bez ověření), 2. Červen 2017 - 10:06

  Dobrý den,

  denně nám volá spousta lidí s takovými sousedskými problémy. Bohužel, většinou se někdo odstěhuje :D Ale jsou i jiná řešení, například ultrazvukové protištěkací jednotky, které namíříte na sousedovu zahradu, spouští se na štěkot psa, kterému ultrazvuk vadí a tak se štěkáním ustane. Máte 30 dní na vyzkoušení, takže když jednotka nezabere, není problém jí vrátit nebo vyměnit za cokoli jiného v nabídce :) https://www.elektro-obojky.cz/…ci-jednotky/ S pozdravem a přáním krásného dne, tým Elektro obojky Infolinka : +420 216 216 1­06 Email: info@e­lektro-obojky.cz

  Vložil Soused štěkající sousedky (bez ověření), 29. Říjen 2020 - 23:01

  V našem domě štěká sousedka. Prosím o doporučení vhodného produktu z Vaší nabídky dostupné na www.elektro-obojky.cz .

  Vložil javurekp. (bez ověření), 29. Září 2016 - 4:22

  Ahoj. Chápu že je to k nevydržení. Zkuste ale třeba nějak pomoct pejskovi. Majitel třeba neví co s ním dělat, atd. Tady řešili stejný problém, tak třeba to pomůže http://www.pejskar.cz/…ani-psa-289/

  Vložil ZD (bez ověření), 22. Červenec 2016 - 21:09

  Když to tak čtu, tak je to total v prdeli, když si čoklové můžou dělat co chtěj. Zlatý rakousko

  Vložil Líba Kohoutová (bez ověření), 26. Květen 2016 - 22:49

  Zdravím,

  ohledně psa, který nás celodenně terorizuje, řešíme tento problém už asi 8 rokem. Krom soudu, policie, veterinární správy, hygienické stanice nic nepomohlo. Chápu lidi, co mají rádi psy a kočičky a všechny lezoucí potvůrky, ale já Vám to vysvětlím následovně. Napište mi do komentáře mobil a já Vám budu v noci volat následujících osm let a vsadím se, že po týdnu si ten mobil budete vypínat. Jenže pes vypnout nejde a my, normální a pracující i studující lidé to musíme trpět. Jediné co nám tedy částečně pomohlo, bylo najít co sousedovi vadí (hlasitá hudba) a začali jsme mu to dělat taky. Štěkání psa se hodně zredukovalo ale dokud prostě nechcípne, klid nikdy nebude. A abychom se kvůli tomu stěhovali? Ani nápad. Nesmíme se nechat dát, jak oni na nás tak my a ně. Tak držím pěsti!

  Vložil Lenka Ruz (bez ověření), 17. Leden 2018 - 10:58

  Já jsem se taky radovala, že pes sousedů je starý a už chcípne a než se to stalo, tak si pořídili jiného a všechno začalo odznova.

  Vložil Strongman7 (bez ověření), 25. Březen 2017 - 21:07

  Ahoj. Mam stejny nazor. Dokud nechcipne, nebude klid. A tak bych se rada zeptala, zda nevite o nekom, kdo by mi podobnou vec pomohl vyřešit? Psa zlikvidovat. Zaplatim. Dekuju.

  Vložil Tomol (bez ověření), 18. Listopad 2020 - 20:02

  bez ohledu na vaše potíže se sousedy resp. jejich psy, likvidace za úplatu byť jen ve stádiu přípravy by vás mohla dostat do míst, kde budete psy hlídán

  Vložil Olivka (bez ověření), 4. Duben 2016 - 18:54

  Abyste se tady vsichni nepo… pes steka, kocka mnouka a ptaci venku rvou a taky je nikdo nebude umlcovat… Boze lidi probudte se. Nezijete na planete sami a kdyby vam nekdo porad zakazoval mluvit, tak by se vam to urcite libilo co? Kazdy tvor ma nejaky projev a ma na nej pravo. Jen clovek si mysli, ze to tady cele spasil…

  Vložil Natasa (bez ověření), 13. Listopad 2019 - 23:17

  Já mám problémy se sousedkami ,prostě svého psa nemají na vodítku na chodbách v paneláku i když vědí že mám fobii že psů ,volala sem policii a řekly .mi mám chodit na terapie abych se nebála psů a nakonec jsem ta špatná já a teď mi ta jedna sousedka vyhrožuje že mě zničí za to že sem si dovolila na ní ty policajty zavolat tak kde je nějaká spravedlnost

  Vložil Sara babička (bez ověření), 29. Říjen 2020 - 21:31

  Logika říká, že panelák je stavěn jako bydlení pro lidi – a ne jako kotce pro psy. Takže na 1. místě je zájem člověka a jeho potřeby či bezpečí – než toho psa. Já mám problém zase se sousedku která bydlí do rohu s dveřmi necelý metr od mých a rohožkou půl metru – která má velkého psa – zablešeného, který je celé dny doma sám, chodí jej venčit i o půlnoci – upere dveřmi jak jde ven a jak pak dovnitř – nějaký ohled že je půlnoc nebo 1 v noci – ji nezajímá. Nejhorší je to, že pes je zablešený, na podzim navíc je blech namnoženo nejvíce a nosí je na společnou chodbu. Viděla jsem už blechy skákat mezi její rohožkou a mou – nalezly mi do bytu a žerou teď mně. Nemám žádné zvíře, ze zdravotního důvodu si to nemůžu dovolit a tak trpím a bojuji s nima sama. Když si s ní chci o tom rozumně promluvit, tak arogantně mně přehlíží a jde dál. Nevím co stím, pořád vytírám, peru ložní prádlo a snažím se ty blechy eliminovat na minimum, aby mně tolik nežraly – ale protože nemají jinou potravu než mně – tak stejně na mně naskáčou, vlezou mi do šatů a koušou. Nejhorší je že je mám i ve vlasech, protože naskáčou do postele a když si lehnu tak mi do nich nalezou. A že trpím a strádám – díky tomu zablešenému psu sousedky – to nikoho nezajímá. Ona řekne že pes blechy nemá a že si je nosím odněkud do bytu sama. Nikdy jsem blechy neřešila, neviděla, neměla v bytě – až teď díky té bezohledné pejskařce. Nepomůže ani vystříkání rohožky a kolem dveří proti bleším přípravkem stejně jak otevřu dveře – tak mi do bytu naskáčou. Ten pes se stará pořád o nový a nový přísun blech denně – takže je to pro mně katastrofa, Mám 68 let a nevím kam mám jít – z bytu se stěhovat nechci – z 1+1 – žije se tu dobře – až na ty blechy od sousedovic psa. Neštěká – jenom minimálně – ale nedá se tady s ním vydržet.

  Vložil Tomol (bez ověření), 18. Listopad 2020 - 20:06

  vznik či neřešení přítomnosti jakéhokoli hmyzu se musí řešit (resp měl by řešit váš výbor) a dá se postihovat, pokud bude zřejmý původ

  Vložil radka2222 (bez ověření), 30. Říjen 2020 - 7:24

  nějak se mi nezdá, že by se jen z rohožky před bytem takhle namnožily u vás blechy, když žádné zvíře nemáte. navíc vaše vylíčení – blecha je připravená na rohožce a okamžitě skáče do bytu, kde žádné zvíře není… blechy psí se drží zvířat, až když žádné zvíře není, jdou po lidech. nejde spíše o štěnice? ale ať už je to to nebo ono – já osobně bych odstranila rohožku, nebo tam dala takovou, na které se blechy nedrží (gumovou, kovovou…) v jeden den bych vyprala veškeré prádlo jak ložní, tak záclony, závěsy, oblečení… pokud máte koberce, tak projet parním čističem jestli ho máte. pokud by šlo o štěnice, tak se nezaměřit jen na textilní materiály jako u blech, ale zejména na dřevo, tapety, obrazy.. no a základem je koupit nějaký prostředek, já doporučuji bio kill, je na veškerou havěť, nejen na blechy, a je opravdu účinný, a vše vystříkat. po 9 dnech opakovat. jinak se těch mrch nezbavíte.

  Vložil ... (bez ověření), 13. Listopad 2019 - 23:38

  Nahrávat, natáčet (třeba skrytě). Policie potřebuje k práci důkazy, bez nich je věc neřešitelná.

  Vložil krakonoš (bez ověření), 5. Září 2017 - 6:24

  Ty krááááávo nebeská! Mor na tebe!!!

  Vložil KonaDawg (bez ověření), 15. Září 2016 - 10:08

  Tohle je jen stupidní výštěk dalšího nezodpovědného milovníka zvířat, co klidně psa zavře doma a odejde na 10h do práce (nebo kamkoli jinam). A vy sousedi, se třeba pos… Milý pejskaři, to není o zakazování ptákům zpívat, kočkám mňoukat a lidem mluvit. To je o společném soužití společenství lidí, kteří by se neměli navzájem omezovat a obtěžovat. Ale to vy ve svém omezeném projevu stejně nemůžete nikdy pochopit. Svět patří psům, lidé jsou jen ovce co je musí tolerovat…OK ? P.S.to není věc zvířat, ta se projevují přirozeně. To je věc hloupých majitelů, kteří se ve své individualitě a pýše povýšili nad ostatní. HOWG

  Vložil Stolarzova (bez ověření), 29. Červen 2016 - 9:43

  vážený pane vy asi nevíte co to je štěkot psa pod okny mám to již 3rokem po noční nelze spát zprávy večer nemáte šanci slyšet a v létě večer se pokuste doma dýchat když večer je venku tak příjemně mám také psa ale doma a neruší nikoho v okolí ven chodí ale s náma jste bezcitní vůči spoluobčanům

  Vložil Melkor (bez ověření), 11. Duben 2016 - 9:29

  Abych ti ho nevykostil zmrde

  Vložil mous (bez ověření), 10. Duben 2016 - 23:38

  Ty ses magor co, IQ tykve. Cokl nema v byte co delat, a od kdy maji coklove prednost pred clovekem? Aby jste se z nich jednou neposrali a neparili se s nima. Ubozaci. A chudaci normalni slusny lidi.

  Vložil . (bez ověření), 11. Duben 2016 - 9:40

  Čoklové přednost běžně nemají, ale tys míň než červ.
  A míň než červi, jsou již jen slepičince a vepřince, paznechte.

  Vložil MR (bez ověření), 15. Leden 2016 - 20:19

  Dobrý den,i my se s přítelem nacházíme v situaci,kdy nám sousedův pes otravuje život neustálým hlučným štěkotem,štrábánim a kňouráním. Je to opravdu nesnesitelné…a sousedův komentář? ,,No víte,on je to takovej náš úzkostnej závislák " Jasný přeci je,že to rozhodně neni chyba toho zvířete,nýbrž toho nezodpovědného člověka,který si pořídí zvíře a není schopný mu dát zakladní výcvik.. Bohužel milovníci psů své mazlíčky často řadí na pozici svého „miláčka“a ke psovi nejsou schopni se odpovídajícím způsobem chovat důsledně..psi mají pak pocit,že ve své „domácí smečce jsou vůdci“ To by ale
  měl být majitel psa!!! Samy máme doma fenku,kterou jsme našli zatoulanou venku. Ale psovi je prostě potřeba se věnovat! Důležitá je socializace,důs­lednost,jasně nastavená pravidla a dostatek pohybu!! Jasně,že je jednoduché,aby vám pes přerostl přes hlavu…proto bych zakázala mít psa lidem jako např.náš soused! A všem jemu podobným!

  Vložil Roman12 (bez ověření), 28. Květen 2015 - 11:23

  Ahoj, chci jen všem pískařům a majitelům hlučných psíků říct, že protištěkací obojek https://www.elektro-obojky.cz/…kaci-obojky/ používáme už pár měsíců. A je skvělý. Škoda, že jsme na to nepřišli dřív, mohli jsme si ušetřit řadu nepříjemností.

  Vložil Terka (bez ověření), 29. Březen 2016 - 15:13

  Naprosto s Vámi souhlasím. :) Také jsme byli nuceni pořídit pro našeho pejska protištěkací obojek. K mému překvapení, zafungoval velice rychle. Pejsek brzy pochopil, o co nám vlastně jde. Sousedé jsou už také spokojeni, samozřejmě se jim to dost nelíbilo. Tady je článek o protištěkacím obojku Petrainer PET852, který nám pomohl: https://www.elektricke-obojky.sk/…852-a-pet853 Za mě doporučuji. :)

  Vložil Marti (bez ověření), 27. Květen 2018 - 11:21

  Terko, klobouk dolů, jste šikovná a zodpovědná majitelka pejska. Takových by mělo být víc a ti, kteří toto nechápou, by měli mít chov jakéhokoli zvířete zakázaný. Protože trpí jak zvíře, tak i sousedi.

  Vložil Mimoň (bez ověření), 30. Květen 2015 - 12:46

  Dobrý deň. Máme psa labradora má 16 mesiacov a problémy so štekaním sa prejavili pri nástupe puberty (8–9 mesiac). Pri nás bývajú francúzi, ktorí sa ustavične sťažovali. Tak sme začali s obojkom len na noc ráno sa dal dole. My sme to nijam nevnímali. Zvyknutý na to, že pes v noci šteká je normálne. Reaguje na všetko. A stráži. Všetko prebiehalo v poriadku obojok sme po čase už dávali len preventívne a nezapínali. Sused sa prestal sťažovať. Teraz po pol roku sa znova ozval, že nech niečo robíme zase šteká ráno okolo 6–7. U nás na SR je nočný klud do 6. Nikoho neobmedzuje je to spokojný šťastný pes, ktorý ma za sebou aj základný výcvik a pravidelne sa mu venujeme. Tak sme od štvrtka začali zase s obojkom. Včera som sa neskoro večer vracala na dom. Počul, že niekto ide tak sanizrejme začal smtekať to čo nasledovala ma skoro položilo na kolená. Ten zvuk čo vydal mi začal trhať srdce a povedala som si nikdy viac a to bol obojok na najslabšom stupni. Zvyšný susedia sa nesťažujú. vážne neviem čo mám robiť. Som z toho sama frustrovaná. Problém je v tom, že ráno odpovedá psom, ktorí tiež štekajú, ale tým sa drahý sused nechodí sťažovať. Tiež sme boli obvinený z toho, že kebyže sú to slováci tak to riešime ihneď a inak čo vobec nie je pravda. Nepotrebujem mať zlé vzťahy so susedmi. Nezavíja celú noc len ráno zabrechne čo trval asi tak 10 min. Trápim sa ja a nechcem trápiť psa s obojkom videla som čo to dokáže.

  Volby prohlížení komentářů

  Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".