Parkování na veřejné komunikaci před domem kde mám trvalé bydliště

Vložil Ivana Kochánková (bez ověření), 20. Listopad 2022 - 0:44 ::

Zdravím, mám prosbu o radu. Žiju v dlouhodobém pronájmu, kde mám i trvalé bydliště, se svým manželem a dětmi. Hned vedle v domě je obchod s potravinami, kdy si majitelka obchodu zařídila zábor až do téměř poloviny délky našeho domu. Žijeme v malém městě, kde převažují rodinné domy, takže v ulici, kde bydlíme je neustále „plno“ a zaparkovat si v klidu u domu, kde žijeme je téměř nemožné. (Opravdu výživná je situace, kdy přijedu utahaná z práce po odpolední směně kolem 11té v noci a „dovolím si zaparkovat před domem na části vyhrazené pro zákazníky, což majitelka obchodu mi dá velice nechutným způsobem znát druhý den).. Samozřejmě chápu, že když přijede dodavatel, a zároveň je v obchodě spousta zákazníků, má problémy, ale silně pochybuji, že to právě ovlivní ta půlka mého auta. Začala jsem proto parkovat v protější ulici, kde nikomu nepřekážím. Ale jak se ukázalo, také je to problém a to zas jak mi bylo písemně řečeno majitelem domu, u kterého parkuju,…“že si mám to auto strčit do prd… a parkovat si u svého domu, protože ho nebaví objíždět mé auto, když zajíždí do garáže…(od garáže vždy stojím víc jak dva metry

  • parkování

Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

Vložil Radil (bez ověření), 20. Listopad 2022 - 17:58

Jaká je provozní doba potravnin?

Vložil Macegriffin, 20. Listopad 2022 - 11:21

Pán z vedlejší ulice si může akorát tak políbit svou zadnici. Pokud parkujete na městské/obecní části a neblokujete jeho garáž(vjezd na dvůr, apod.), je jedno kde si zaparkujete. (Samozřejmě kromě měst, kde to řeší barevnými zónami) Pořídil bych si do auta kameru pro případ, že by se někdo rozhodl dát najevo svou nelibost horším způsobem, než dopisem za stěrač.

Vložil MartinII, 20. Listopad 2022 - 2:38

„vedle v domě obchod s potravinami, … si majitelka … zařídila zábor až do téměř poloviny délky našeho domu“.

Já bych šel zjistit na příslušný odbor dopravy, jak to se záborem je. Kterou značkou je parkování označeno, vč. dnů a času ? Jak to řeší další vlastníci aut ?

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".