OTIS nejhorší výtahy

Vložil Martin Vávra (bez ověření), 16. Červen 2019 - 9:44 ::

OTIS je asi nejhorsi firma na vytahy. Co 14 dni porucha a vetsinou i se zaseknutou osobou. Ve smlouve maji dojezdovku hodinu, tak servisak dojede po 50minutach, i kdyby byl za rohem. Neni problem, ze servisak da vytah do nejakeho nouzoveho stavu, aby fungoval a oznami, ze na soucastku se bude cekat klidne mesic. Mame od nich vytah asi 10–15 let. Vypada nove a moderne, ale je to krap. OTIS ho neumi dostat do stavu, aby pul roku fungoval.

  Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

  Vložil Polesná (bez ověření), 13. Prosinec 2019 - 17:00

  Dobrý večer Všem. Děkuji Vám že můžu být účastníkem v „klubu!“ Výtahy OTIS. Po návratu z dovolené s kufry a přáteli každý kufr cca 23KG jsme opět vyšlapali 4patra. Pánové vypadali že přežili svou smrt,a odmítají sejít dolů… Výtah v provozu 1rok( no paní je v záběhu se nedivte)paní se diví ,chybějící součástka je na území ČR stačí poslat auto .V jednom dnu je zpět za cca 6hodin. nojo tak možná za týden.Rok trvá než zjistili že je to řídící jednotka!!!Každý výjezd 3000kč,prý taková je smlouva za 5minut práce a odjezd.Já to nechápu proč developer ještě tyto výtahy montuje do domů kde byt stojí cca 4mil.Zjistili jsme o kolik je dražší letitá prověřená firma ,která je do hodiny na opravě a to tomu výtahu je více než 30roků no a stane se tak3×do roka.Tak co s tím uděláme?.D.P.Ho­roměřice T.G.Masaryka Krásné Svátky Všem

  Vložil Zapisovatel (bez ověření), 16. Červen 2019 - 10:25

  Zkuste se pozeptat, kdo za vaše SVJ dohlíží na skutečně provedenou činnost servisáka, nepochybně fakturovanou. Projděte faktury a přiznejte, že jste nekompetentní, když nevíte ani stáří výtahu. Je velmi pravděpodobné, že OTIS umí, ale nechce.

  Vložil Nečlen II (bez ověření), 16. Červen 2019 - 11:39

  „Je velmi pravděpodobné, že OTIS umí, ale nechce.“ Přesně. Zde je to dobře popsané.

  Co zkusit firmu, která „práci“ servisáka z OTISU zkontroluje? např.:

  https://www.vytahy-voto.cz/servis/

  https://www.evyt.cz/…pravy-vytahu

  https://www.vytahyholy.cz/vytahy/servis/

  Vložil Zapisovatel (bez ověření), 17. Červen 2019 - 3:54

  Zásadní věcí je, kdo vykonává tzv.provozní prohlídky. Pokud tyto jsou svěřeny smluvní firmě zajišťující i další, tzv.odborné prohlídky, potom se nelze divit, že v SVJ vlastně není nikdo, kdo u provozu výtahu „ví která bije“.

  Volby prohlížení komentářů

  Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".