OTIS nejhorší výtahy

Vložil Martin Vávra (bez ověření), 16. Červen 2019 - 9:44 ::

OTIS je asi nejhorsi firma na vytahy. Co 14 dni porucha a vetsinou i se zaseknutou osobou. Ve smlouve maji dojezdovku hodinu, tak servisak dojede po 50minutach, i kdyby byl za rohem. Neni problem, ze servisak da vytah do nejakeho nouzoveho stavu, aby fungoval a oznami, ze na soucastku se bude cekat klidne mesic. Mame od nich vytah asi 10–15 let. Vypada nove a moderne, ale je to krap. OTIS ho neumi dostat do stavu, aby pul roku fungoval.

  • výtah

Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

Vložil Zapisovatel (bez ověření), 16. Červen 2019 - 10:25

Zkuste se pozeptat, kdo za vaše SVJ dohlíží na skutečně provedenou činnost servisáka, nepochybně fakturovanou. Projděte faktury a přiznejte, že jste nekompetentní, když nevíte ani stáří výtahu. Je velmi pravděpodobné, že OTIS umí, ale nechce.

Vložil Nečlen II (bez ověření), 16. Červen 2019 - 11:39

„Je velmi pravděpodobné, že OTIS umí, ale nechce.“ Přesně. Zde je to dobře popsané.

Co zkusit firmu, která „práci“ servisáka z OTISU zkontroluje? např.:

https://www.vytahy-voto.cz/servis/

https://www.evyt.cz/…pravy-vytahu

https://www.vytahyholy.cz/vytahy/servis/

Vložil Zapisovatel (bez ověření), 17. Červen 2019 - 3:54

Zásadní věcí je, kdo vykonává tzv.provozní prohlídky. Pokud tyto jsou svěřeny smluvní firmě zajišťující i další, tzv.odborné prohlídky, potom se nelze divit, že v SVJ vlastně není nikdo, kdo u provozu výtahu „ví která bije“.

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".