NABÍDKA SUPER URGENTNÍ PŮJČKY: YVETACAKOVA@GMAIL.COM.

Vložil Yveta, 30. Září 2023 - 0:01 ::

NABÍDKA SUPER URGENTNÍ PŮJČKY: YVETACAKOVA@GMA­IL.COM.

S námi můžete zapomenout na své finanční problémy. Naše nebankovní půjčka je spolehlivá a hlavně ji může získat téměř každý, kdo ji opravdu potřebuje. Už nemusíte shánět nebankovní půjčku. Právě jsi to našel. Poctivá nebankovní půjčka, ke které budete potřebovat platné doklady totožnosti, příjem, ze kterého budete půjčku splácet a trvalý pobyt na území ČR. Už v tom nehledejte. Požádejte o půjčku nyní. Více informací: YVETACAKOVA@GMA­IL.COM Nebo WhatsApp: +420 602881346.

PřílohaVelikost
czech-koruna-coins-currency-europe-money-176553703.jpg32.34 KB
  • pozor podvod

Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

Vložil Patera B (bez ověření), 30. Září 2023 - 3:56

Pozor lidi na tyhle podvodníky. Soused od nás z domu říkal, že zrovna takhle přišel o hodně peněz. A když s tím šel na policii, tak muřekli že těch podvedených od té Yvety Cakové jsou už desítky, a prý se to už vyšetřuje. Tak to tady píšu aby jste to věděli.

Patera B.

Vložil MartinII, 30. Září 2023 - 4:19

Pokud umí zdejší web během několika vteřin vyhodnotit příspěvek jako Potential spam, tak nechápu že zde může projít inzerce na nebankovní půjčky peněz.

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".