Léčba Jany1

Vložil LekarJany1, 27. Říjen 2010 - 14:43 ::

V poslední době se progresivně zhoršil stav paní Jany1. Onemocnění se nazývá paranoia kverulants. Dotyčný/á si své onemocnění neuvědomuje. Z pozice čtenářů tohoto webu můžeme paní Janu1 pouze ignorovat a na její citové výlevy nereagovat. Jinak se její stav zhorší. Doufejme, že jí rodina bude věnovat péči a zajistí léčbu.

  Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

  Vložil Anonymous, 27. Říjen 2010 - 18:39

  „paranoia kverulants“

  Když už tak paranoia querulans. Jako nelékař můžete psát klidně česky.

  Vložil LekarJany1, 27. Říjen 2010 - 14:46

  Jedním z jejích bludů je, že v čele nového vlákna musí být vždy anonymous. Jak vidíte, není to pravda. Ale ona to nemůže pochopit. Modlím se za ni a přeju ji uzdravení. Na web by měla mít zakázaný přístup, protože možnost recidivy je značná.

  Vložil LekarJany1, 27. Říjen 2010 - 15:05

  Kopíruji: Podvodně založené vlákno: made in lake-pro FrantuF a ostatní Vložil Anonymous, 27. Říjen 2010 – 14:37 :: Elektrické rozvody Lidi! Jestli v záhlaví otázky uvidíte cokoli jiného, než anomymous, tak se jedná o podvrh a provokaci lake-admina.

  Tak mu na to neskákejte jak ty slepice….…..

  Jana1

  Jak je vidět, domnívá se nemocná paní Jana1, že vlákno založené někým jiným než anonymousem je podvodně založené vlákno. Všichni, co jsme registrovaní víme, že to není pravda. Neříkám, že paní Jana1 lže, ona pouze ztratila kontakt s realitou a ve svém bludném světě má jen nepřátele. Modlím se, ať se uzdraví nebo ať jde alespoň žehlit, snad jí to jde lépe než šíření plků.

  Volby prohlížení komentářů

  Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".