Kvůli odpočtu nikoho domů pouštět nemusíte

Vložil Anonymous, 17. Květen 2018 - 15:37 ::

  Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

  Vložil Anonymouk (bez ověření), 17. Květen 2018 - 23:24

  A co to má společného s odpočtem o čem je v článku? Za odpočet plynu, vody, elektřiny, IRTN se peníze nevybírají. Plynař se předem písemně oznámí s razítkem, uvádí telefon a má visačku. Chodí jeden a ten samý. Vodu si odečítají v bytě z SVJ sami. Elektroměr je na chodbě. Pokud jde o IRTN, buď je dálkový, či se firma oznámí písemě předem. Každý se může informovat u výboru. Klidně nepusťte a pak napište jak to dopadlo. Autor sk bydlí ve stanu a nepíše, jak to řešit. Jinak, každý odpovídá za sebe.

  Vložil . (bez ověření), 17. Květen 2018 - 19:09

  Organizace odečtů v bytech má nějaká pravidla. Společenství samozřejmě v organizaci hraje hlavní roli a jeho povinností je zajistit, aby odečty byly skutečně odečty a uskutečnily se v oznámenou dobu, aby přišly odečítat osoby spolehlivé, odpovědné a ne podvodníci a zloději. Tyto odečty samozřejmě máte povinnost umožnit.

  Vložil Pavel II (bez ověření), 17. Květen 2018 - 17:01

  Přečtěte si raději obchodní podmínky. Jste povinen umožnit fyzický odečet. Máte právo na identifikaci pracovníka, jehož návštěva musí být předem avizována.

  Vložil ik (bez ověření), 18. Květen 2018 - 21:54

  Ještě doplním p. Pavla II. Když se rozhodnete, že neumožníte odečet IRTN, tak pak Vaše vyúčtování bude asi o hodně vyšší jelikož při vyúčtování bude uplatněna sankce dle platné vyhlášky.

  Vložil Knoflík Karel (bez ověření), 18. Květen 2018 - 22:01

  „neumožníte odečet IRTN“

  Tady se nediskutuje o neumožnění odečtu, ale o tom, že kvůli odečtu není třeba nikoho pouštět do bytu. Sám to takto praktikuji přes dvacet let, bez problémů.

  Volby prohlížení komentářů

  Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".