Platba za výlučné užívání

Vložil haranka, 17. Květen 2016 - 9:14 ::

Dobrý den, v návrhu nových stanov máme odstavec viz níže. Není mi úplně jasné, jestli příspěvkem za výlučné prostory je navýšení celkových příspěvků, tj. včetně T, TV, SV..... (vše je v prostorách k dispozici), nebo jen příspěvek do fondu výdajů na opravy (platba dle m2 plochy). Děkuji!

1. Rozhodne-li shromáždění vlastníků o výlučném užívání společné části domu některým vlastníkem jednotky, je tento vlastník povinen přispívat za každý m2 této části ve stejné výši, která odpovídá příspěvku na správu domu a pozemku za m2 dle odstavce 1 (1. Vlastník jednotky přispívá na správu domu a pozemku ve výši odpovídající podílu na společných částech domu a pozemku). Náklady na údržbu, opravy zachování části v původním stavu nese vlastník, který má část ve výlučném užívání. Netýká se společných částí domu, které jsou v prohlášení vlastníka vymezeny jako součást bytu.

Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

Odpovědět příspěvkem do diskuse

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
Tato informace bude zobrazena.
Diskuse je moderovaná - neslušné příspěvky, příspěvky mimo téma apod. mohou být odstraněny.