Zateplení domu.

Vložil Leni, 1. Červen 2013 - 9:16 ::

Kolik procent vlastníků musí při hlasování souhlasit se zateplením domu ?

  Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

  Vložil Michal 256 (bez ověření), 12. Červen 2013 - 6:52

  Na 40 let starý dům jsem použil foukanou izolaci. Po roce jsem si všimnul, že máme větší úsporu za teplo. Chtěl jsem se zeptat zda se nám po čase neudělá v domě vlhkost, máme také plastové okna? Ptám se proto, že mám 2 malé děti a bojím se, aby se u nich neprojevila nějaká alergie. Děkuji za všechny informace Michal http://climatizer.cz/…tepleni-domu

  Vložil jirihampl, 8. Červen 2013 - 17:23

  Dobrý den, zajímalo by mne, zda je podmínkou udělení stavebního povolení zateplení domu, který má obvodovou zeď 45cm ? Jsou tam nová okna a dveře. Děkuji.

  Vložil lake, 1. Červen 2013 - 9:44

  Zateplením fasády se zlepšují její technické parametry. Zároveň jde o náklad převyšující částku 40000 Kč. Jde tedy o rekonstrukci. Podle § 11 odst. 5 ZoVB platí, že ke schválení rekonstrukce je nutná tříčtvrtinová většina všech vlastníků jednotek.

  Co jsou údržba, opravy, technické zhodnocení majetku (včetně rekonstrukce a modernizace) najdete podrobně vysvětleno např. zde: http://www.cstv.cz/…h_vydaju.doc

  Čísla judikátů (a poznámku o výjimkách z obecných pravidel zatřídění činností) najdete v diskusi http://www.portalsvj.cz/…-neni-oprava.

  lake

  Volby prohlížení komentářů

  Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".