Pojištění domu

Vložil Fiebinger, 28. Březen 2007 - 8:47 ::

Pečlivě jsem projel všechny diskuse na tomto portálu a nenašel jsem nikde zkušenosti ostatních s pojištovnama při likvidaci pojistných událostí. Máte někdo nějaké negativní či naopak pozitivní případy. Slyšel jsem názory lidí postižených při povodních že nikdy více s Allianzem za to Kooperativa je nejlepší. Co Vy na to?

  Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

  Vložil Anonymous, 6. Duben 2007 - 22:38

  To bude věc názoru, já zase slyšela pravý opak – nikdy s Kooperativou, naopak že Allianz je nejlepší. Osobně mám veškeré pojistky u Allianz, zatím jsem měla zkušenosti jen dobré. Likvidovali jsme u nich před 10 lety zcela bez problémů. Nyní máme jako dům pojistku také u Allianz, ale zatím jsme – naštěstí – nic nelikvidovali.

  Vložil Anonymous, 28. Březen 2007 - 15:43

  Za 5Kc mesicne a byt se muzete stat clenem Sdružení bytových družstev a společenství vlastníků http://www.bytovadruzstva.cz a to ma sjednanou ramcovu smlouvu s Kooperativou. Jejich prostrednictvim to vyjde asi na polovinu.

  Vložil Anonymous, 29. Březen 2007 - 5:36

  A je ta rámcová smlouva výhodná krom toho že vyjde na polovic i pro pojistníky (SVJ)? Sice jsem četl tu smlouvu co tam mají na těch stránkách, ale moc se v tom neorientuji.

  Volby prohlížení komentářů

  Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".