Platba za službu nezajišťovanou řádně

Vložil Anonymous, 17. Prosinec 2010 - 9:27 ::

Kolik je člen povinen hradit za službu, není-li služba zajišťována řádně a společenství službu řádně nezajistí ani na výzvu člena?

  Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

  Vložil neregistrovaný Anonymous (bez ověření), 20. Prosinec 2010 - 10:33

  O jakou službu se jedná registrovaný anonymous-i?

  Vložil Kouřil J. (bez ověření), 20. Prosinec 2010 - 9:35

  Zatím nikdo neodpověděl…

  Vložil Anonymou (bez ověření), 17. Prosinec 2010 - 17:09

  Asi ne zcela chápete jak funguje SVJ. To je stále dokola to odcizování typu JÁ sám to a to a ONI v tom SVJ tamto a tohle. Pochopte konečně že SVJ rovná se ČLENOVÉ. VY jste to SVJ.

  A teď k dotazu – pokud není služba prováděna řádně záleží na smlouvě zda může SVJ platbu omezit. Ale když už je služba v nějaké výši uhrazena tak jí samozřejmě po rozúčtování svým dílem musí každý zaplatit.

  Věc jiná je pokud si myslíte že výbor zanedbal nějakou kontrolu, penále dle smlouvy apod. Pak je klidně odvolejte. Ale předem se vždy zeptejte – bude to někdo dělat líp? Opravdu výbor může do puntíku hlídat např. úklid? 100× lepší bude když na schůzi navrhnete bod k jednání a přinesete návrh jak situaci řešit – doplnění smlouvy, lepšího dodavatele služby apod.

  Předseda

  Vložil Kouřil J. (bez ověření), 17. Prosinec 2010 - 20:17

  „VY jste to SVJ.“

  To je patrně pokus o vtip. Pokud bych já byl SVJ, pak bych se tady neptal a konal bych.

  Kouřil J.

  Vložil Anonymousss (bez ověření), 17. Prosinec 2010 - 11:36

  Dobrý den. Jediná možnost je vyvolat nedůvěru výboru Společenství a odvolat. Je i možnost podání na ČOI. To vše. Již bylo dosti napsáno v daném portálu. Je jen na vlastnících Společenství jak budou hájit Svá práva?

  Míša

  Vložil Anonymou (bez ověření), 20. Prosinec 2010 - 10:57

  Míšo, tvrdíte, že je jen jedna možnost ale hned uvádíte 2 možnosti. A to jste zapomenul na trestní oznámení, které jindy prosazujete jako univerzální lék na vše. Možností je samozřejmě více, pokud o problematice alespoň něco tušíte. Pokud jste se nenarodil v ČR, tak ovládáte jazyk český docela dobře. Pokud jste se v ČR narodil, tak je co dohánět. Třeba o Vánocích.:-))

  Vložil svjvmt, 17. Prosinec 2010 - 20:11

  Česká obchodní inspekce kontroluje právnické a fyzické osoby prodávající nebo dodávající výrobky a zboží na vnitřní trh, poskytující služby nebo vyvíjející jinou podobnou činnost na vnitřním trhu nebo poskytující spotřebitelský úvěr (dále jen „kontrolované osoby“), pokud podle zvláštních právních předpisů nevykonává dozor jiný správní úřad, pokud tento zákon nestanoví jinak (§ 7b).

  V ZoVB jsou odkazy na jiné orgány, ale ČOI tam jaksi není. Vy něco děláte na vnitřním trhu?

  Volby prohlížení komentářů

  Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".