Plastová okna DRUTEX - oknapresinternet.cz

Vložil Jirka Navratil (bez ověření), 15. Srpen 2012 - 21:17 ::

Objednal jsem si okna na www.oknapresinternet. Slibovali dodání do 2 týdnů, žádnou zálohu, cenová kalkulace vycházela velice dobře. Druhý den mě kontaktovali, slíbili že se se mnou spojí montážník, vše doměří, podepíšeme smlouvu. 12 dní se nic nedělo, tak jsem je kontaktoval sám. Sdělili, že zjistí, co se děje. Oznámili mně, že montážníkovi se neoplatí ke mně zajet, takže nepřijede, ať si leda objednám okna bez montáže. Namítal jsem, že dle jejich seznamu montážníků je ode men další montážník vzdálen 12 km, ale řekli, že tento s nimi již nespolupracuje. Záruka, jak sami přiznali by byla při vlastní montáži diskutabilní. Když jsem se zeptal na termín dodání, odpověděli, že po podpisu smlouvy a složení 70% !!!! zálohy do 14 dní. Okamžitě jsem se ohradil, že inzerují nulovou zálohy, namítli, že při vlastní montáži to neplatí. Zkrátka NAPROSTO NESERIOZNÍ JEDNÁNÍ. Ztratil jsem 14 dní a kdybych se neozval, nevěděl bych na čem jsem.

  Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

  Vložil Vysoudil Lukas (bez ověření), 18. Listopad 2015 - 17:51

  Spolupracujeme už delší dobu a nebyl problém nikdy, okna vyrobeny 12 den bezproblemu doprava do 5 dnů vždy na stavbě, 0% platba je pokud jste majitelem nemovitosti a nepodnikate stačí pořádně číst co se tyce kvality oken nikdy nebyl problém ani skridly ani s kováním ani mi zákazníci neměli žádný problém z funkčnosti a kvalitou staci vědět co chcete.

  Vložil Pavel Vaněk (bez ověření), 28. Leden 2016 - 16:44

  Odkud jste? Vy si objednáváte okna na stavby a nebo jste montážní firmou jejich oken. Děkuji Vaněk

  Vložil Miroslav T. (bez ověření), 31. Říjen 2014 - 14:59

  Souhlasím, s panem Kolešem již při výběru zakázky to chce vybrat seriózní firmu, která je na trhu zavedena a dokáže za své zakázky ručit. Okna jsou dlouhodobá investice a je nutné s tím při výběru dodavatele kalkulovat a ne pouze s cenou výrobku. Některým firmám jde o to jen prodat a co bude dál je nezajímá.

  Vložil Rosťa Koleš (bez ověření), 10. Září 2014 - 18:40

  Je to tak, firmy s ručením omezeným si dělají z nás zákazníku jen srandu. Nic jim nehrozí ručí jen do výše vkladu což je 200 000,– při těch zálohách co si řeknou je to směšné. A vůbec nemáte jistotu, zda bude firma na trhu, když bude třeba něco reklamovat.Chce na to myslet i na toto a vybírat seriózní, ověřené firmy. Já jsem vybral okna od Vekry, slušné jednání a jistota, že budou na trhu do konce mojí záruky.

  Vložil kAREL HL (bez ověření), 31. Říjen 2014 - 15:13

  vklad je od 1.1.2014 jen 1,– :D :D :D

  Volby prohlížení komentářů

  Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".