Jak na to?

Vložil 511, 14. Duben 2008 - 10:24 ::

Přeji pěkný den, mohl by mi někdo poradit, kde seženu návod jak založit společenství vlastníků jednotek? Jedná se o novostavbu o 10 byt. jednotkách, kterou nám zatím spravuje stavební firma. Kdo mi poradí Jak na to a kde to konkrétně vyčíst? Díky všem P.S.: tady na webu jsem něco našel ale jako naprostý amatér jsem z toho jelen. Kdyby se našel někdo, kdo by byl ochoten poradit s konkrétním postupem, jsme ochotni tohoto človíčka samozřejmě odměnit.

  Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

  Vložil Drahomíra Witassková, 14. Duben 2008 - 22:42

  Pokud budete mít ještě zájem, mohu Vám poradit. Dělala jsem předsedkyni SVBJ 7let. Tak nějaké zkušenosti mám.Posílám Vám e-mail W.DRAHA@seznam­.cz Hlavně napište z jakého jste města,abych Vás mohla nasměrovat na správná místa. Witassková

  Vložil Anonymous (bez ověření), 14. Duben 2008 - 17:32

  Bylo by dobré k Vašemu příspěvku napsat město, kde se dům nachází. V případě Vašeho zájmu mne kontaktujte na e-mail. Jsem ochoten Vám pomoci.

  Vložil Anonymous (bez ověření), 14. Duben 2008 - 17:51

  Pardon. Ještě e mail i_2003@volny.cz. Ivoš

  Volby prohlížení komentářů

  Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".