Uvedením do provozuschopného stavu se rozumí provedení opravy
i s použitím jiných než původních materiálů, dílů, součástí nebo
technologií, pokud tím nedojde k technickému zhodnocení.
Pro účely účetnictví – 504/2002 Sb., § 32, odst. 2,
písm. a)
Dobrý den, chtěla jsem se Vás zeptať, z čeho se platí fond oprav a jak
se platí podílově nebo na jednotku bytů.U nás fond odměn je zahrnutý pod
správu, ale ja si myslím, že fond odměn není správa a že každý má
platit stejně. Děkuji moc za odpověď
Poslední komentáře