Místnost nebo soubor místností, určené v souladu se stavebním
povolením k jiným účelům než k bydlení, pokud je rozestavěn v domě,
který je alespoň v takovém stupni rozestavěnosti, že je již navenek
uzavřen obvodovými stěnami a střešní konstrukcí.
Tak přeci výbor nic svévolně nedělá, ne? Něco jste si museli
odhlasovat? Přeci nám nechcete říct, že výbor jenom tak mírnixtýrnix
něco platí. Fakt, nikdo to dělat nechce, ale furt se a výbor
nadává. Luděk
Poslední komentáře