Obecně závazná vyhláška někde řeší „nedělní klid“ přes den v rámci „nočního klidu“.
Ještě zkuste domovní řád, jestli i tam něco nebude.
Ale souhlasím s vámi, pokud soused ignoruje (obzvláště v neděli), že pracujete na směny a potřebujete spát přes den, je to idiot.




Poslední komentáře