Vložil Anynomous (bez ověření), 2. Červen 2026 - 20:11

Obecně závazná vyhláška někde řeší „nedělní klid“ přes den v rámci „nočního klidu“.

Ještě zkuste domovní řád, jestli i tam něco nebude.

Ale souhlasím s vámi, pokud soused ignoruje (obzvláště v neděli), že pracujete na směny a potřebujete spát přes den, je to idiot.

Odpovědět příspěvkem do diskuse

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
Tato informace bude zobrazena.
Diskuse je moderovaná - neslušné příspěvky, příspěvky mimo téma apod. mohou být odstraněny.