Vložil Justitianus, 2. Červen 2026 - 17:55
  • Anynomous napsal: „Pokud Vás hluk obtěžuje (rozčiluje) příliš, podívejte se do Obecní vyhlášky jak je v ní řešen noční klid.“

To je totální nesmysl. Popletený Anonymous zjevně netuší nic o právu. Obecní vyhláška může upravovat „noční klid“ a obecně i šíření hluku na území obce, ovšem nikoliv uvnitř bytového či rodinného domu! Hluk uvniř domu je čistě soukromoprávní záležitost, kterou nemůže upravit žádná obecní vyhláška.

Justitianus

Odpovědět příspěvkem do diskuse

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
Tato informace bude zobrazena.
Diskuse je moderovaná - neslušné příspěvky, příspěvky mimo téma apod. mohou být odstraněny.