Podlahová plocha všech místností nebytového prostoru nebo
rozestavěného nebytového prostoru včetně ploch určených výhradně
k užívání s nebytovým prostorem, popřípadě s rozestavěným
nebytovým prostorem; do této plochy se započítává jednou polovinou
podlahová plocha vnitřních ochozů a jiných ploch, které jsou součástí
meziprostoru.
Velmi srozumitelné a naprosto přesné vysvětlení pro ty, kteří ještě
nechápou, že pronajímání něčeho sám sobě je protizákonné. Ovšem
některých „chytrolínů“ ve výborech SVJ, se ani toto nedotkne, neboť
oni mají přece vždy „svoji“ pravdu:-)
Poslední komentáře