Zvedava

Vložil Anonymous, 27. Květen 2011 - 22:41 ::

Dobry vecer, chtela bych se zeptat, jestli predseda vyboru muze pouzivat susarnu jako svou kancelar s tim, ze si ji pro sve podnikani/podnika v ucetnictvi a sprava SVJ/prezentuje na svych webovych strankach? Na zacatku spolecenstvi mu to schvalili, ale jako mistnost pro schuze schromazdeni. A druha otazka, jestli by za tuto susarnu mel SVJ platit najemne, pokud to pouziva pro sve podnikani? Pan predseda si take dal na nas dum ceduli-reklamu, ze podnika v tomto oboru. A to by byla dalsi otazka, jestli by mel SVJ platit za svou reklamu na nasem spolecnem dome. Dekuji za odpoved.

  Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

  Vložil Anonimous (bez ověření), 28. Květen 2011 - 8:04

  Paní zvědavá, měli jsme v našem SVJ obdobný problém s tím rozdílem, že pan předseda v kanceláři nepodnikal, ale bral si tam opuštěné ženy z našeho baráku a tam je utěšoval. Bohužel jednu opomíjel a ta také rozjela kampaň na zrušení kanceláře v objektu. Dneska je situace taková, že máme kancelář pronajatou v jiném objektu, SVJ za ní platí 3800 Kč měsíčně a pan předseda si tam vodí známosti dál. Je fakt, že bez kanceláře to nejde. Nikdo nechce mít doma hory dokladů nebo si doma dělat jednání pro SVJ.

  Vložil Zvedava (bez ověření), 29. Květen 2011 - 22:08

  Musim dodat, ze schuze shromazdeni se konaji v jine susarne naseho SVJ a jestli si tam nekoho preedseda vodi, mne nezajima…zajima mne jeslti za to ma plati, kdyz to prezentuje jako svou kancelar.

  Vložil Anonymouss (bez ověření), 28. Květen 2011 - 14:03

  Nezbývá než dodat, že za blbost se platí. V tomto případě 3800 Kč/měsíc. Jen tak mimochodem, kde má váš předseda tu kancelář? Někomu ta adresa může být prospěšná.

  Vložil lolek (bez ověření), 28. Květen 2011 - 1:21

  co dovolíte se bude dít. Platit Vám pravděpodobně nebude. Doporučuji jít a předsedovi podkopnout jeho předsednickou židli. Drzouni na nic jiného nereagují. Pokud NIC neuděláte dopadnete jako nešťastníci.

  Volby prohlížení komentářů

  Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".