Změna členů výboru

Vložil sprincl.t, 4. Prosinec 2018 - 18:23 ::

Dobrý den Všem, jsem tu nový a potřeboval bych radu od Vás již zkušených…:)Náš výbor rezignoval a by zvolen nový.Jako první úkol jsem dostal přepsaní členů výboru u soudu. Pročetl jsem hromadu článků jak postupovat ,ale popravdě nejsem z toho úplně moudrý… Všechny články odkazuji na online registraci(změnu) na tomto portálů..https://or­.justice.cz/i­as/iform/index­.html?3

,ale zároveň jsem vyčetl ,,Uvedené dokumenty na soud musíte podat v originálech, případně ověřených kopiích. Současně je potřeba na webu justice.cz vygenerovat návrh na zápis změn. Podpisy na návrhu a čestném prohlášení musí být ověřené. Buď vylepíte kolky v hodnotě 2000 Kč nebo počkáte a soud Vás vyzve k úhradě převodem na účet,,

Takže moje otázky: 1.nikde jsem nenašel nějaký formulář (pdf) který bych měl vyplnit a podat v originále–jaké dokumenty?(zápis ze schůze,…) 2.na webu justice pokud zadám naše číslo (IČ) se objeví bývalí členové..nevím jestli se to tam má pouze editovat nebo jak? 3.pokud mám někde vylepit 2000kč kolek ,tak mi chybí právě ten dokument.

Našel by se zde mezi Vámi někdo ,kdo by byl ochotný mi pomoci? tady v diskuzi na FAQ jsem na toto téma bohužel nic nenašel ,ale možná špatně hledám…jak říkám se tu nový proto prosím o shovívavost pokud se ptám špatně! Děkuji Všem ,kteří jsou ochotni mi nějak poradit.

  Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

  Vložil Petra M (bez ověření), 7. Prosinec 2018 - 7:39

  Na portálu obchodního rejstříku napíšete všechny změny – ukončení – datum – původního výboru, zapsání – datum – nových členů výboru, na konci napíšete doklady, které k tomu přikládáte. Pak si vygenerujete tento formulář a vytisknete. Spolu s nutnými doklady a kolkem odnesete na obchodní rejstřík a je to. Pokud již SVJ má datovou schránku, všem novým členům po zápisu do obchodního rejstříku přijde přístup.

  Vložil Petra M (bez ověření), 7. Prosinec 2018 - 7:37

  Na portálu obchodního rejstříku napíšete všechny změny – ukončení – datum – původního výboru, zapsání – datum – nových členů výboru, na konci napíšete doklady, které k tomu přikládáte. Pak si vygenerujete tento formulář a vytisknete. Spolu s nutnými doklady a kolkem odnesete na obchodní rejstřík a je to. Datovou schránku doporučuji zřídit, po zápisu nového výboru do OR všem členům přijde přístup. Je to užitečná věc.

  Vložil sprincl.t, 5. Prosinec 2018 - 19:21

  Můj email je sprincl.t@cen­trum.cz Děkuji Vám všem.

  S pozdravem Tomáš

  Vložil JarekSVJ, 5. Prosinec 2018 - 15:08

  Zase tak složité to není napiš mail – odepíši . Statutára dělám cca 18 let a máme za sebou spoustu změn…

  Vložil sprincl.t, 6. Prosinec 2018 - 17:41

  S pozdravem Tomáš

  Vložil solid, 5. Prosinec 2018 - 11:59

  Dobrý den,máte Vy nebo jiný člen výboru datovou schránku? Pokud ano napíšu Vám zde postup.

  Vložil Jarda_, 7. Prosinec 2018 - 1:05

  Napište, datovou schranku lze zridit za 10 minut zdarma na poste nebo na uradu.

  Vložil Marek2018 (bez ověření), 5. Prosinec 2018 - 5:26

  Dobrý den,napište mi zde email. Já Vám pošlu potřebne informace e-mailem.

  Vložil sprincl.t, 6. Prosinec 2018 - 17:41

  S pozdravem Tomáš

  Vložil Zapisovatel (bez ověření), 5. Prosinec 2018 - 4:38

  Naš pan předseda JUDr.XXX to odbyl, že neví co se na soudu stalo, že nový výbor ještě (5 roků) není registrován. Nikomu (zřejmě krom nám – s manželkou) to nevadí. Tak, asi tak – přístup „advokáta“.

  Vložil . (bez ověření), 5. Prosinec 2018 - 0:12

  My jsme to svěřili právníkovi. Za 5 peněz, které za to máme, takové věci dělat nebudeme.

  Volby prohlížení komentářů

  Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".