Zkušenosti se službou Rejstříkysvj

Vložil svj zavodumiru, 5. Duben 2019 - 12:15 ::

Dobrý den,

chtěl bych se zeptat jestli jestli tu někdo využívá službu na stránce www.rejstrikysvj.cz a jaké s ní má zkušenosti.

  • smazat
  • reklama

Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

Vložil Tomol (bez ověření), 1. Září 2020 - 9:20

pominu ze je draha a tu sluzbu lze resit levneji jinde, ale ma brutalni smluvni podminky – jakoze kdyz jednou zaplatite, rovnou se zavazete ze zaplatite i na dalsi rok. A kdyz zaplatite znovu tak se tim uvazete na dalsi 3 roky, vypovedni lhuta je 3 mesice predem pisemne, a kdyz to prosvihnete tak jedete odznovu. Fakt ctete co podepisujete!

Vložil Kateřina Pospíšilová (bez ověření), 23. Únor 2021 - 20:03

Prosim, lze nekde dohledat ty smluvni podminky? Prevzala jsem funkci ve vyboru SVJ a chtela rejstriky vypovedet a dostala jsem divnou odpoved s odkazem na VOP, ktere jsem nedohledala. Mame pry smlouvu na dobu urcitou do 3/2023. Predem moc dekuji za reakci.

Vložil Vašek (bez ověření), 20. Říjen 2020 - 12:24

Pominu, že je to hejt. U nás na výboře používáme už 5 let. Takže jedeme od znovu už po druhé. Služba nás stojí 1000 Kč za měsíc a v roce 2015 jsme to koupili jen jako kontrolu jednotek v katastru. Pak zdarma přidali insolvence. Pak přidali dražby a vyhlášky. Jsou tam i likdvidace. Nakonec tam máme i kontrolu obch. rejstříku jak se teď všemožně řeší. A po 5ti letech furt platíme stejně, žádné zdražení. Tak já nevím, na co furt nadáváte.

Vložil Jarda_, 20. Říjen 2020 - 12:34

1000 Kč za měsíc za co?

Insolvence se hlidaji zadarmo na https://www.hlidacvyboru.cz/

Katastr? Na to je take zdarma program pro windows, hlida zmeny. Ale je nutno hlidat kazdou jednotku zvlast.

Vložil * (bez ověření), 20. Říjen 2020 - 13:16

Jak už tady bylo dříve uvedeno, na zmiňované adrese jsou taky lži. Ne vše, co se tam uvádí je pravda,hlídač výboru je blbec.

Vložil Neregistrovaný čtenář (bez ověření), 20. Říjen 2020 - 12:54

Jardo, jestli používáš na hlídání insovelci hlídač výboru tak bys měl vrátit kartičku predcedy, razítko kuličkové pero a odejít umřít do lesů. Hlídač jen bonzuje na výbory. Nehlida jim insolvence. Když se objeví insolvence na hlidacovi, je už pozdě a nikam se za svj neprihlasis, ty trumpeto. Fakt na hlídač nespolehej.

Vložil Jarda_, 20. Říjen 2020 - 13:04

Reakce na http://www.portalsvj.cz/…rejstrikysvj#… Ja nejsem predseda.

Co se tyka tveho tvrzeni, ze

“Když se objeví insolvence na hlidacovi, je už pozdě a nikam se za svj neprihlasis, ty trumpeto”.

Pokud neco takoveho tvrdis, tak to dokaz.

Tak to neumim potvrdit ani vyvratit. Kazdopadne na hlidani insolvenci nic neni, existuje mnoho cest, jak hlidat zdarma, jen se musi zadavat kazda jedna osoba kterou chces hlidat.

A pak je mraky placenych “sluzeb”.. To dokaze naprogramovat i student zakladni skoly, takovou jednoduchou ulohu.

Vložil Neregistrovany ctener (bez ověření), 20. Říjen 2020 - 13:30

Tak tady máš ten tvůj důkaz – otázka č.2. Caste otázky na hlidacovi vyborů

Hlídač vyboru na insolvence fakt ne, hlidač je proti výborům, jen na ně bonzuje, kdyz něco náhodou utece a pak pomáhá prudičům, aby výbory žalovali.

Vložil Jarda_, 20. Říjen 2020 - 13:38

Jakože upozorní až po uzávěrce přihlášek do insolvence?

Já umím pro sebe zdarma hlídat podle jména, adresy, data narození.

Ale to datum narození už z KN od letoška vytáhnout nejde. Do letoška šlo. Takže jak to dělají firmy? Párují podle adresy stažené z katastru proti ISIRu, a co když se otec a syn nebo matka a dcera, na stejné adrese jmenují stejně? = fail.

Podle mě je to zbytečnost, tedy mimo Sudet, hlídat plošně insolvenci, to má pro SVJ smysl hlídat v případě, že někdo konkrétní neplatí a dluží…

Vložil Vecernice (bez ověření), 31. Srpen 2020 - 18:28

Nenechejte se nachytat.Nedo­porucuji.

Vložil Petr123 (bez ověření), 5. Duben 2019 - 12:25

Cena je vysoká a reklama na tuto službu příliš agresivní a založená na strachu… jako celý časopis Výbor od stejných tvůrců.

Vložil Mrozek (bez ověření), 9. Duben 2019 - 8:50

Přesně tak. Mám naprosto stejný názor. Tato služba je jen vyhazování peněz. Zaprvé jde stejná služba sehnat jinde a daleko levněji, zadruhé není tato služba vůbec třeba, protože když výbor včas vymáhá dlužné částky, sledování rejstříku ho vůbec nemusí zajímat. Kdo si tuto službu koupí nejedná jako řádný hospodář, jak se ho AK Klusák snaží přesvědčit, ale naopak jedná naprosto neprofesionálně a vyhazuje peníze vlastníků z okna.

O časopisu Výbor netřeba ani hovořit. Používají klasický agresivní marketing, kdy dělají z výborů blbce a chtějí nikoliv poradit, ale vystrašit a prodat.

Vložil svj zavodumiru, 9. Duben 2019 - 20:52

Máte nějaký odkaz kde sehnat stejnou službu levněji?

Vložil Jarda_, 20. Říjen 2020 - 12:56

https://www.hlidacvyboru.cz/ – pohlídá insolvenci.

https://www.hlidamsikatastr.cz/ – pohlida katastr (musi bezet na Windows a musi se zadat kazda jednotka zvlast jestli chcete i plomby – jinak to hlasi uz jen zmeny ve vlastnicich).

Vložil Kolarova Vera (bez ověření), 9. Duben 2019 - 9:37

S AK Klusak celkove nemam dobre zkusenosti. Resili jsme s nimi likvidaci naseho druzstva a bylo videt, ze se v tom bohuzel vubec neorientuji.. Klusak je tam snad jediny advokat, jinak zamestnavaji same studaky co jeste ani nedodelali skolu.. jedine co delaji je straseni lidi pres ten jejich platek a prodej sluzby rekstriky365. Pro vice informaci kouknete na stranky problemysvj.cz, tam se o nich pomerne dost pise.

Vložil ... (bez ověření), 6. Květen 2019 - 23:26

Neuvěřitelné,ale vůbec to nechápu. Tohle svj má naprosto neschopný stat. orgán. AK dělala správce? A co tam dělal ten Krušnohor?

Vložil marcela1, 2. Červenec 2019 - 13:34

To dlouho nechápal nikdo. Naštěstí SVJ tento statutární orgán už nemá.

Vložil Bartunek E. (bez ověření), 15. Duben 2019 - 11:05

Dekuji za nazor-mam s touto AK stejnou zkusenost. Staci se podivat na CAK.cz a vyhledat tam jejich advokaty. Zjistite ze tam je jediny advokat! Marketingove ovsem umi sluzby vnutit vyborne! Jejich sprava a rejstriky jsou vsude..

Vložil svj zavodumiru, 5. Duben 2019 - 21:08

Máme zatim zkušební verzi a v jednom případě nám to pomohlo. Vlastník bytu měl dluh z vyúčtování a chtěl prodat byt aniž by ho uhradil. Stihli jsme tak podat žalobu a vložit zástavní právo na katastr. Četl jsem ale všeobecné obchodní podmínky. Moc se mi práva poskytovatele a smlouva na 24 měsíců nelíbí.

Vložil Oldfox (bez ověření), 6. Duben 2019 - 15:15

V jednom případě to pomohlo? Právě, že měl dluh, tak se mělo ihned konat – pokud nemáte ve stanovách prvně tytyty, pak písemně, pak předžalobní výzva a ještě k tomu po měsíci – pak to těžko stihnete. Podle mne rejstříky k ničemu nejsou, jen tahají z lidí peníze – dobře když bude mít SVJ několik set členů – budiž, ale do 100 členů mi právě stačí zjištění dluhu a na ty lidi se zaměřím. Jak jsem již napsal jinde, to že někdo prodává byt, nebo si na sebe vyhlásí insolvenci mi nezajímá, pokud nedluží. Jedna platba může vypadnout, ale jak jsou dvě chybějící, tak není problém kouknout na katastr a insolvenční rejstřík a jednat. Programy co využívají správci v drtivé většině dělají závěrky každý měsíc, tak by na ten dluh měl správce přijít. (Já si i tak jako paranoik stáhnu výpis z banky v pdf a pak CTRL+F a odškrtám si jestli jsou platby v pořádku, proč bych to neudělal, když za to nic nedostanu :-) . To Vám ty placené rejstříky neřeknou. Ale když chcete docela slušné peníze platit firmě, která ve své reklamě jen vyhrožuje, je to na Vás, jako je odpovědnost na Vás.

Vložil svj zavodumiru, 6. Duben 2019 - 23:13

Zrovna v tomhle případě to nebylo tak jednoduchý. Vloni na podzim zemřela majitelka bytu a syn tvrdil, že dluh na zálohách uhradí jen co se vyřídí dědické řízení. Pak přišel že musel uhradit pohřeb jestli bysme mu nepočkali. Dali jsme mu termín a 3 dny před uplynutím se objevila plomba na katastru. Na nic jsme nečekali a během týdne jsme jí tam měli taky. Jinak výpis dlužníků dostávám od správce 1X měsíčně. Přesto že za to něco dostávám, hlídat insolvenční rejstřík a katastr 1X týdně nestíhám ;-) BTW Dáváte hlavu na špalek a ještě děláte práci zadarmo? Máte můj obdiv.

Vložil Jarda_, 20. Říjen 2020 - 12:58

https://www.hlidacvyboru.cz/ – pohlídá insolvenci.

https://www.hlidamsikatastr.cz/ – pohlida katastr (musi bezet na Windows jako aplikace na pozadi a musi se zadat kazda jednotka zvlast jestli chcete i plomby – jinak to nahlasi uz jen zmeny ve vlastnicich az po zmene vlastniku anebo zmene jmena nebo adresy vlastnika).

EDIT: Nechapu, proc se to nezaradilópod prispevek, na ktery reaguji?

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".