zápis z jednání výboru SVJ

Vložil Anonymous, 9. Květen 2009 - 15:33 ::

Členka společenství a náhodně i členka kontrolní komise předložila předsedovi výboru svoje stanovisko, aby bylo zapsáno v zápise z výboru SVJ.Výbor stanovisko členky ani neprojednal a zapisovatel nic tedy nezapsal.
Jeden člen výboru tvrdí,že v jejich jednací místnosti jsou uloženy tajné materiály SVJ a nikdo je nemá právo vidět.Dokonce ani nově zvolení členové výboru, natož kontrolní komise. Je možné se zmínit o kontrolní komisi ve vztahu k výboru SVJ a opačně. Naše Stanovy jsou současným výborem upraveny ve prospěch výboru SVJ.

    Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

    Vložil Ferat, 10. Květen 2009 - 12:47

    Tak vašemu dotazu nerozumím! Víte, já jsem „jen“ předsedou výboru samosprávy v domě, kde je zatím vlastníkem SBD. Podíl SBD zatím nepoklesl pod 25% a SVJ zatím nevzniklo-což ale není pro tuto odpověď podstatné… Nicméně-i u nás platí nepsané stanovisko, že NEEXISTUJÍ tajné dokumenty! Pokud to u vás tak je, je to jen a jen vaše chyba a chyba ostatních členů vašeho společenství, že toto dopustíte! Máte právo nahlížet do dokumentace, zápisů atp.

    Volby prohlížení komentářů

    Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".