Vyúčtovnání oprav z let 2011-15 v roce 2017

Vložil nagios, 23. Březen 2018 - 19:35 ::

Ve vyúčtování za rok 2017 se objevila položka „Úhrada nákladů na chod a vedení domu za rok 2017, drobné opravy v minulých letech“. Odpověď správcovské firmy na můj dotaz mne poněkud zneklidnila: „Jedná se o drobné výdaje z pokladny SVBJ za obd. rok 2011 do roku 2015 původního výboru, neboť paní *****, která byla zvolena dne 3.6.2015 předsedou společenství vlastníků, žádnou hotovost neobdržela.“ Co si o tom myslíte?

nagios

    Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

    Vložil nagios, 26. Březen 2018 - 15:50

    Ano, také si myslím, že účetnictví se podle § 3 odst. 2 Zákona o účetnictví zpracovává za proběhlý rok, a že správcovská firma je na výměnu. Než s tím začnu něco dělat, chtěl jsem se ujistit, že nikde není nějaký háček. Děkuji za Vaši podporu! (Prosím moderátora o umístění tohoto příspěvku pod ostatní příspěvky. Děkuji)

    nagios

    Vložil Anonymouk (bez ověření), 24. Březen 2018 - 23:12

    "Jedná se o drobné výdaje z pokladny SVBJ za obd. rok 2011 do roku 2015 původního výboru, neboť paní *****, která byla zvolena dne 3.6.2015 předsedou společenství vlastníků, žádnou hotovost neobdržela.“
    A proč je ta předsedkyně a další před ní nepředali správci za daný rok? Ona to vydávala ze svého? Ale nejlépe by vám odpověděl kdo rozumí účetnictví, to se přece zpracovává za proběhlý rok a nestrká se tam něco starého, blb účetní.

    Vložil Pavel II (bez ověření), 24. Březen 2018 - 15:59

    Správce, který účtuje náklady roku 2011 za 6 let bych navrhl vyměnit.

    Volby prohlížení komentářů

    Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".