Vyklizení společných prostor

Vložil Ribanna, 4. Březen 2016 - 12:16 ::

V našem domě bydlela nájemnice s dětmi.Protože majitelce neplatila nájem vyzvala ji aby se odstěhovala.Udělala to,ale všechny věci z bytu nastěhovala do společné kočárkárny.Celá je zaplněná jejími věcmi už měsíc.Nikdo neví kam se odstěhovala ani majitelka tohoto bytu.Můžeme s těmi věcmi něco udělat?Klíče mají všichni,ale mě jako předsedu vyzvali abych to řešila.

  Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

  Vložil Rastaman (bez ověření), 5. Březen 2016 - 9:48

  Dobrý den, podle mého názoru je to věc majitelky bytu, vyzvěte ji ke sjednání nápravy. Rasta

  Vložil svjvmt, 4. Březen 2016 - 12:57

  S tím jsou problémy i u vlastníků. Jsou zde návrhy na upozornění že to bude vyklizeno, tedy vyhozeno. Jen si nejsem jist, co by stalo, i z chodeb sklepů, kdyby se vlastník věcí bránil i soudně.
  Zná někdo rozhodnutí v této věci?

  Vložil JarekSVJ, 4. Březen 2016 - 15:58

  Určitě je dobré mít o společných prostorech něco ve stanovách . Např. :
  Umisťování či skladování jakýchkoliv předmětů není ve společných prostorách dovoleno, s výjimkou těch, pro které je daný prostor určen např. kola v kolárně, kočárky v kočárkárně apod., nebo které patří do vybavení domu
  a pak je dobré mít ve stanovách třeba nějaké pravidla úklidu a možnost mimořádného úklidu a tento bordel nechat vyvést bohužel na náklady svj, to že se to uskuteční rozhodne výbor nebo shromáždění dá se lhůta a jeto…

  Volby prohlížení komentářů

  Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".