výbor společenství

Vložil anonim (bez ověření), 22. Září 2021 - 15:16 ::

Je možné aby aby pobíral platbu jako jediný člen výboru, když se v základních stanovách roku 2002 že je nutnost 3. členého výboru společenství ?

Děkuji za vaše názory

anonim

Admine nemazat

  • výbor
  • statutární orgán

Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

Vložil Hubert (bez ověření), 3. Říjen 2021 - 0:48

Jestli tomu dobre rozumim

tak odmena na clena vyboru je á 2.500,– Kc na ks, pri 3 clenu vyboru

dela to jeden clen, tj 3× zakladni tarif 7.500,– Kc

kdyz Vam to nevadi, nebo to nikdo nechce delat … proc ne treba 8.000,–

Vložil Pronajimatel (bez ověření), 22. Září 2021 - 18:50

Pokud nejste schopni navolit dalsi dva cleny, tak je klidne mozne, ze treti clen nebude nic delat a bude stale pobirat za funkci odmenu, i treba za necinnost.

Odmena neni podminena poctem clenu anebo tim, ze vubec nic nekona. On se jeste muze vymluvit na to, ze nic konat nemuze.

Vložil radka2222 (bez ověření), 22. Září 2021 - 16:14

pokud dělá práci za tři, má ji dělat zadarmo? :-)

Vložil anonim (bez ověření), 24. Září 2021 - 15:41

A co když pouze tuneluje finanční prostředky společenství a porušuje zákon č. 82/2012 v § 1194 s vědomím správcem nemovitostí ?

Zák.č. 82/2012 sb. § 1126( NOZ.) Každý ze spoluvlastníků společenství je oprávněn k účasti na správě a nemůže byt omezován na svých právech.

anonim

Adnime nemazat

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".