Užitečné informace pro SVJ

Vložil Anonymous, 29. Říjen 2019 - 10:19 ::

Vyhledejte si vaše SVJ na stránkách www.seznamsvj.cz a zjistěte co ještě nevíte o vašem SVJ!

Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

Vložil JarekSVJ, 30. Říjen 2019 - 12:43

„Vlastník, který se zajímá, by měl být vděčný za každou podanou ruku…“ vlastník se má v první řadě aktivně starat o svůj majetek od toho je slovo vlastník… I zájem je starost. Vlastník má se zájmem a odpovědností vstupovat do dění v SVJ to je do dění o svůj majetek a pokud je výbor neschopný tak konat. Zvolit nový schopnější… Co mě ještě hezkého napíšeš? Jelikož jsem statutár 19 let vím co je práce v SVJ.

Vložil radka2222 (bez ověření), 30. Říjen 2019 - 13:42

když chci dát + u těch vyminusovaných, který mají hlavu a patu tak to hodí další + a když mínus u těch co mají plno + i když jsou to nesmysly, tak to hodí další +. jde to takto „začarovat“?

Vložil Programátor (bez ověření), 30. Říjen 2019 - 14:51

„když chci dát + … tak to hodí další +“

To se jeví v pořádku. Co se Vám na tom nezdá?

„a když mínus … tak to hodí další +. jde to takto „začarovat“?“

Nejde o čarování. Při novém načtení stránky se počet nezmění pouze o Vámi udělené +/-, ale i o hodnocení mezitím udělená ostatními, která mohou převážit. Takto může při novém načtení stránky dojít ke změně hodnocení i o více jednotek.

Označujte prosím Vaše příspěvky pro přehlednost výstižnými nadpisy.

Vložil radka2222 (bez ověření), 30. Říjen 2019 - 15:02

když chci dát + … tak to hodí další +“ – mělo být -. Při novém načtení stránky … toho jsem si dříve všimla, ale ještě se mi nestalo, abych u čtyřech příspěvků po odklepnutí + či – se zvýšil právě o jeden počet opačného znaménka. takže sakra náhoda teda asi :-)

Vložil Pamětník (bez ověření), 30. Říjen 2019 - 13:52

Hlavní je, že už nechodí spamy od robotů do diskuse. Spamy od zneužívačů nicků se dají mazat ručně. A to +/- také oželím. Nevím, komu stojí za to zde stále propagovat web, kde je tolik nepřesností.

Vložil Ptráková (bez ověření), 30. Říjen 2019 - 13:25

Ale kdeže, zneužívání nicků zde probíhá od vzniku fóra. To máte tak, když se tu o to nito nestará…

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".