Úklid auta v garážích

Vložil Michal35 (bez ověření), 25. Srpen 2019 - 14:46 ::

Dobrý den, chtěl jsem septat na Váš názor ohledně úklidu auta v garážích. Přišli za mnou dva vlastníci, jestli bych jim nepůjčoval klíče od serverovny (je tam zásuvka), jestli by si tam občas mohli zapojit vysavač a vysát auto. Na jednu stranu bych jim rád vyhověl, ale na druhou stranu, co když si toho všimnou další vlastníci, kteří tam mají parkovací stání nebo sklep. Aby potom za mnou nechodili další lidi, že si tam taky chtějí vysávat, případně aby potom na schůzi někdo neřekl, že je to černý odběr. Díky za vaše názory.

  Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

  Vložil Pozorovatel, 14. Září 2019 - 19:19

  My takto máme mandl, jsou tam hodiny a každý se zapíše do sešitu kolik odebral a to si pak zaplatí. Tak to udělejte stejně např. zpoplatnit za hodinu 10 Kč a je jedno kolik lidí přijde.

  Vložil Leona (bez ověření), 25. Srpen 2019 - 20:20

  Garáž je jednotka, nebo společná část domu?

  Vložil michal35 (bez ověření), 26. Srpen 2019 - 12:44

  Je to pouze garážové stání, kde jich je více vedle sebe. Je to společný prostor.

  Vložil Vlastnice bytu (bez ověření), 26. Srpen 2019 - 20:37

  „Je to společný prostor.“

  Bývá zvykem do společných prostor instalovat zásuvky, např. právě i pro vysavač.

  Vložil P_V (bez ověření), 25. Srpen 2019 - 14:56

  Do serverovny bych nikoho nepouštěl už jen proto, že je tam poněkud drahé a choulostivé vybavení. Zapojovat vysavač do obvodu určeného pro napájení elektroniky také není dobrý nápad. A jsou to čí servery, SVJ, že tam chcete jen tak někoho pouštět?

  Lepší by bylo zřídit zásuvku v garáži a dohodnout se na jejím využívání.

  Vložil Michal35 (bez ověření), 25. Srpen 2019 - 18:23

  Ono to by případně šlo řešit přes úklidovou místnost, kde je taky zásuvka, ale mně jde spíše o ten princip. Aby se potom někdo neozval, kdo tam tu elektřinu neodebírá, tak aby to nebral jako černý odběr. Nebo tam potom začne většina lidí něco dělat na autech s elektřinou a co potom ti, kteří garážové stání nemají a vlastně to také platí.

  Volby prohlížení komentářů

  Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".