UDÍRNA A GRIL VEDLE BYTOVÝCH DOMŮ.

Vložil Michaela. (bez ověření), 4. Červenec 2015 - 12:55 ::

Krásný slunečný den přeji všem.Mám prosím dotaz a chtěla bych poradit.Vedle našeho bytového domu sousedé neustále grilují a večer jsou dosti hluční.Nejde spíše o rušení nočního klidu,ale o silný zápach kouře s udírny.Není nám tak umožněno větrat,protože kouř je okamžitě v celém bytě.Udírna je hodně blízko bytového domu.Kde a na koho se prosím můžem obrátit,aby byla tato činnost zakázána?Předem všem děkuji za info. Michaela.

  • obtěžování
  • § 1013 z.č. 89/2012 Sb.

Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

Vložil MarekT, 18. Červenec 2019 - 9:09

Dobrý den,

v těchto dnech řeším u nás podobný problém- jedni problémoví vlastníci bytu začali skoro každý večer grilovat na prostranství před domem. Mají sice jen nějaký menší gril, ale je z toho neskutečné množství kouře. Bohužel máme okna zrovna hned nad tímto prostranstvím, takže pak nemůžeme vůbec večer větrat, což je v těchtoparných dnech opravdu velká otrava. Domluvou se bohužel řešit nedá- všechno je těm exotům jedno.

Vložil levape, 18. Červenec 2019 - 10:34

A ten prostor před domem patří podle katastru komu?

Vložil Libor. (bez ověření), 5. Červenec 2015 - 10:42

Doporučuji vše oznámit na nejbližší hygienickou stanici.Ta potom bude docela rychle spolupracovat s vaší obcí nebo městem.

Vložil Pokorný (bez ověření), 14. Červen 2019 - 20:37

Já to pořešil domluvou. Ale pokud bych neuspěl tak z požárního hlediska bych šel na pojišťovnu kde mám pojištěný byt na hypotéku. Ty už v tom umějí chodit a vše zařídí. Právníků mají víc než dost.

Vložil levape, 5. Červenec 2015 - 13:57

Co to konkretně znamená hodně blízko bytového domu? U nás sousedi grilují na lodžiích a ještě to nikomu nevadilo. Povoluje to i Domovní řád.

Vložil Hasiči (bez ověření), 15. Červen 2019 - 9:37

„sousedi grilují na lodžiích“

Na jaké adrese Vám máme pomoci?

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".