TRANSPARENTNÍ ÚČET

Vložil maruška (bez ověření), 9. Květen 2018 - 21:41 ::

NEOPRÁVNĚNÁ OSOBA VEDE TRANSPARENČNÍ ÚČET SVJ .V NAŠEM SVJ MÁME JENOM PŘEDSEDU,BYL ZVOLEN,JEŠTĚ NEŽ JSEM ZAKOUPILA BYTOVOU JEDNOTKU.nA VYUČTOVÁNÍ NIKDY NENÍ SDĚLENO,ZA CO SE PENÍZE ODESÍLAJÍ ANI VARIABILNÍ SYMBOL.TAK NENÍ ZNÁMO NA JAKÝ ÚČEL JDOU.PŘEDSEDA SDĚLIL NESTAREJTE SE.šLA JSEM NA BANKU A TAM JSEM ZJISTILA,ŽE S ÚČTEM DISPONUJE JEHO MANŽELKA.kTERÁ NIKDY NEBYLA ZVOLENA NA ŽÁDNÉ SHROMÁŽDĚNÍ K DISPOZICI S ÚČTEM.VE STANOVÁM MÁME,ZA VŠE ODPOVÍDÁ PŘEDSEDA!!JE NÁS PĚT SPOLUVLASTNÍKŮ A ZÁLOHY VLASTNĚ ZASÍLÁME CIZÍ OSOBĚ.MÁ NĚKDO ZKUŠENOSTI S PODOBNÝM PODVODEM.

  • nespamuj
  • nerozumíš tomu
  • vypni Caps Lock

Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

Vložil Eva N (bez ověření), 10. Květen 2018 - 18:28

Maruško, co je to za blábol ?

Vložil Vlastník 7 (bez ověření), 10. Květen 2018 - 14:24

A kontrolujes? Pokud ne tak mas spoluzodpovednost za pripadny podvod :))

Zde je postup https://www.magazinvybor.cz/…adna/3095–2/

Vložil a (bez ověření), 10. Květen 2018 - 6:28

Peníze posíláte na účet svj, neposíláte je žádné cizí osobě. Vy ne jenom, že nic nechápete, vy taky neumíte psát. Víte madam,na klávesnici na levé straně uprostřeď je taková klávesa, která smá na sobě napsáné Caps Lock a tu je potřeba vypnout. Rozumíme? Asi nerozumíme.

Vložil a (bez ověření), 10. Květen 2018 - 6:24

Pište normálně, nelze to číst. Proč píšete velikými písmeny?

Vložil AsiTak, 9. Květen 2018 - 23:06

Předpokládám, že se jedná o běžný účet SVJ. Banka neumožňuje realizovat neoprávněný přístup k účtu. O přístupu rozhoduje vlastník účtu v případě SVJ představitel statutárního orgánu. A pokud u vás je to osoba předsedy a může rozhodovat a jednat v této věci sám, pak jeho rozhodnutí je legitimní a nejedná se o podvod a tím ani žádná škoda nikomu nevzniká. Platby neposíláte osobě disponující s účtem ale bance na BÚ svj. Lze předpokládat, že i manželka je členkou SVJ a tudíž není osobou cizí, může provádět např. kontrolu účtu. O vysvětlení požádejte předsedu!

Vložil JaVa, 10. Květen 2018 - 7:43

Ještě bych doplnil,že předseda SVJ, svoji manželku zmocnil k přístupu na bankovní účet SVJ, také pro případ své zdravotní či jiné indispozice a zajistil tímto legitimním způsobem,chod SVJ.

Někdy se to řeší také omezeným přístupem účetní firmy,pro případ ,kdy je statutární orgán(předseda SVJ) indisponován a nemůže zadávat příkazy k platbám z účtu SVJ.

Hezký zbytek dne.JaVa

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".